Zara Zara Woman Special Edition Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Vişne

Vişne

Hindistan cevizi

Hindistan cevizi

Zencefil

Zencefil

Vanilya

Vanilya

Sandal ağacı

Sandal ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 38

orta nota oranı
Orta Nota

% 37

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

69

18-50

2014

1255

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 59

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 40

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 80

GÜNDÜZ
gece

% 20

GECE

Zara Woman Special Edition Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Zara Woman Special Edition parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
happygirl
Parlayan bir bahar ayı gibi. Mükemmel bir bahar kokusu. Zara ile her zamanki gibi çok uygun fiyata bu tarz ürünleri almak büyük bir avantaj.
kadriye
Bu modeli benim en iyi Zara kokularımdan biri. Notaları gördüğümde biraz şaşırdım, bana biraz Coco Mademoiselle veya Miss Dior tarzını hatırlattı. Beğenecekseniz eminim. Daha sonra tekrar geri döneceksiniz ve tekrar alacaksınız. Zara kokularının tek dezavantajı kalıcılıkları çok düşük. EDP ​​en iyi sürümüdür.
boncuk
Başlangıçta bu parfüm benim için biraz fazla tatlı ama bir saat sonra güzel, sıcak ve şehvetli bir koku haline geliyor ... Kış için mükemmel.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.