Zara Zara Sydney Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Elemi

Elemi

Greyfurt

Greyfurt

Tütsü

Tütsü

Gül

Gül

Vetiver

Vetiver

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 32

alt nota oranı
Alt Nota

% 18

74

20-55

2014

3051

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 78

KALICILIK
farkedilirlik

% 92

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 20

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 80

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 40

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 40

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 20

GÜNDÜZ
gece

% 80

GECE

Zara Sydney Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Zara Sydney parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir13726
Elemi ve greyfurt karışımı kimin aklına geldiyse gerçekten basit olmasına rağmen enteresan ve harika bir karışım elde edilmiş. Kalıcılığı biraz daha iyi olabilirdi bu yüzden yenilemek durumunda kalıyorum parfümü gün içerisinde
misafir27121
alberto sego hrm modeli bunu tokatlar. Kokular aynı ama zara su gibi
misafir6320
Bu parfümü nereden bulabilirim. Bana yurt dışından geldi kullandım çok memnun kaldım tekrardan almak istiyorum.
kadir
Bana Terre d 'Hermes'i de hatırlatıyor. Güzel ve ucuz bir parça ve gayet erkeksi. Zara mağazasında gerçekten olumlu bir şekilde şaşırdım. Bunu arkadaşlarıma tavsiye ettim ve sevdiler.
cekcan
Terre d'Hermès tarzında mükemmel bir koku. Zara moda dünyasındaki tüm saygımı hak ediyor (kıyafetler, aksesuarlar, parfümler ...) beğendim. Ucuz hermes gibi düşünün. Hermes i seviyordum ve daha ucuza mal etmiş gibi birşey oldu.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.