Zara Zara Orchid 2017 Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Müge

Müge

Şeftali

Şeftali

Orkide

Orkide

Sedir

Sedir

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

78

20-55

2017

1840

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 60

KALICILIK
farkedilirlik

% 59

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 100

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 0

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 40

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 80

GÜNDÜZ
gece

% 20

GECE

Zara Orchid 2017 Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Zara Orchid 2017 parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Shine
Çok çiçekli bir buket kokusu. Taze ama yumuşak, çok uzun ömürlü. Hiç denemeden almıştım. İlk kez parfüm konusunda şanlı olduğumu düşünüyorum (bu şekilde alıp)
sebi
Çok çiçekli ve canlandırıcı bir koku. Bahar günleri ve mutlu günler için idealdir. Ne yazık ki, bu şişe hangisinin dupe olduğunu tespit edemiyorum. Ama eminim Zara Orchid'in çıkmasından bile önce bu kokuyu hissettim. Bütün gün cildimde / giysilerimde kalıcılığı sürer. Dürüst olmak gerekirse, şimdiye kadar sahip olduğum en iyi 3 Zara kokulardan biri bu model.
edaiste
ZARA markasının bu parfüm modeli çok güzel .. pahalı parfüm gibi kokuyor. Halbuki sudan ucuza aldım :D
Burcu
Anna Sui's'in Fantasia'sı gibi. Anında bunu püskürttüğümde düşündüm ve birebir aynı. Zara zaten hep başka parfümleri kopyalıyor. Size tonlarca örnek verebilirim. Güzel, canlandırıcı meyveli bir çiçek kokusu. Ben Fantasia modeline tapıyorum ve bu çok yakın bir ikinci benzer ürün. Benim Zara dan en sevdiğim model.
boncuk
Biraz ekşi ve tatlı. İlkbahar ve yaz için çok güzel.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.