Zara Zara Gold Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Limon

Limon

Tarçın

Tarçın

Abanoz ağacı

Abanoz ağacı

Paçuli

Paçuli

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 35

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

78

18-60

2386

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 77

KALICILIK
farkedilirlik

% 79

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 80

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 20

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 40

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 40

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 60

GÜNDÜZ
gece

% 40

GECE

Zara Gold Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Zara Gold parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
ltfba
Tatlı, taze, meyvemsi ve klas. Bana Creed Aventus modelini hatırlatıyor. Daha başarılı olan bir marka daha söyleyeyim. Alberto sego..
Hercules
Sudan ucuza güzel parfüm. Alınır..
zakir
Bu, Siyah XS'nin düz bir çakozu. Ancak iyi bir paraya satıyorlar. İyi derken sudan ucuz :D Denemeye değer ve performans ortalamanın biraz altında. Aventus ile karşılaştırmak komedi. Aventus'un kapağının değerinde bile olamaz.
hamza
Creed Aventus gibi kokuyor ve ben Aventus'u çok seviyorum. Ama bu olmamış. Alternatif diyorsanız Alberto Sego last/brtt alın derim. Ananas kokusunun babası bu parfüm. Aventus'u bile hem fiyat hemde koku olarak her şekilde tokatlar. Denedim hepsini ve sonuç bu.
efessi
Tamam, Aventus'la kıyaslayan yorumları okudum. Aklınızı mı kaçırdınız? Bir yerlerde ortak bir not olsa da tamam desem. Creed'in şaheserine uzaktan yakından bile benzemiyor. Aventus imparatordur parfüm aleminde. Birde alberto sego last/brtt derim başkada bu iki parfümden kralını tanımam. Cidden çok kızdım. Cilde agresif bir şekilde yapışan ve ılımlı bir projeksiyona sahip olan en iğrenç, sentetik ananas kokusu bu. Birde biraz önce bahsettiğim iki marka modeli deneyince parfüm nasıl övülür anlayın. Bildiğimiz çakma sentetik Paco Rabanne Black XS.
bomberman
Siyah bir XS kopyası olan Zara Man Gold. Zara zaten herşeyin çakmasını yapma ve ucuz satma konusunda uzman. Biraz farklı kokuyor sadece. Neredeyse farkedilemez derecede iyi yapılmış.
77Kerdem77
Kokusu güzel ve ananas kokusu beni cezbediyor. Daha az performanslı siyah XS modelini hatırlatıyor.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.