Limon

Limon

Tarçın

Tarçın

Abanoz ağacı

Abanoz ağacı

Paçuli

Paçuli

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 35

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

78

18-60

3220

kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 79

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 13

İLKBAHAR
yaz

% 63

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE
captcha
Tatlı, taze, meyvemsi ve klas. Bana Creed Aventus modelini hatırlatıyor. Daha başarılı olan bir marka daha söyleyeyim. Alberto sego..
Sudan ucuza güzel parfüm. Alınır..
Bu, Siyah XS'nin düz bir çakozu. Ancak iyi bir paraya satıyorlar. İyi derken sudan ucuz :D Denemeye değer ve performans ortalamanın biraz altında. Aventus ile karşılaştırmak komedi. Aventus'un kapağının değerinde bile olamaz.
Creed Aventus gibi kokuyor ve ben Aventus'u çok seviyorum. Ama bu olmamış. Alternatif diyorsanız Alberto Sego last/brtt alın derim. Ananas kokusunun babası bu parfüm. Aventus'u bile hem fiyat hemde koku olarak her şekilde tokatlar. Denedim hepsini ve sonuç bu.
Tamam, Aventus'la kıyaslayan yorumları okudum. Aklınızı mı kaçırdınız? Bir yerlerde ortak bir not olsa da tamam desem. Creed'in şaheserine uzaktan yakından bile benzemiyor. Aventus imparatordur parfüm aleminde. Birde alberto sego last/brtt derim başkada bu iki parfümden kralını tanımam. Cidden çok kızdım. Cilde agresif bir şekilde yapışan ve ılımlı bir projeksiyona sahip olan en iğrenç, sentetik ananas kokusu bu. Birde biraz önce bahsettiğim iki marka modeli deneyince parfüm nasıl övülür anlayın. Bildiğimiz çakma sentetik Paco Rabanne Black XS.
Siyah bir XS kopyası olan Zara Man Gold. Zara zaten herşeyin çakmasını yapma ve ucuz satma konusunda uzman. Biraz farklı kokuyor sadece. Neredeyse farkedilemez derecede iyi yapılmış.
Kokusu güzel ve ananas kokusu beni cezbediyor. Daha az performanslı siyah XS modelini hatırlatıyor.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm