Zara Zara Gardenia 2017 Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Ahududu

Ahududu

Bergamot

Bergamot

Limon

Limon

Mandalina

Mandalina

Şeftali

Şeftali

Yasemin

Yasemin

Beyaz çiçekler

Beyaz çiçekler

Gardenya

Gardenya

Paçuli

Paçuli

Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

Vanilya

Vanilya

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

76

18-50

2017

4240

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 20

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 80

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 40

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 40

GÜNDÜZ
gece

% 60

GECE

Zara Gardenia 2017 Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Zara Gardenia 2017 parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir15674
Bu modeli geçin size aberto sego opiu modelini öneririm aynı koku ama opiu daha kalıcı hem daha fark ediliyor.
misafir8721
Bu parfüm aşk kokuyor. Aromalarda çiçek var ama ayrıca bir tatlı ipucu var. Yumuşak, zarif ama aynı zamanda sofistike. Ofisler ve resmi etkinlikler için uygundur. Gömleğime püskürtürsem uzun ömürlüdür. Neredeyse bütün gün kalıyor.
misafir13677
Ben 100ml çift set şeklinde, gardenya ve orkide modelini aldım. Sudan ucuzlar. Kokular bir harika. Bu ciddi kaliteli gardenya kokusu. Tavsiye ederim. Birazda siyah afyon kokusu aldım sanki. Belkide o yüzden daha hoş bir gardenya şeklinde kokuyor.
misafir28077
Bu kokuyu eşime aldım ve kokusunu çok seviyorum. Adının gardenya olması onu bir gardenya bombası yapmıyor. Uzun ömürlülüğü ortalamanın biraz üzerindedir ve ilk saatte oldukça yoğun bir şekilde fark ediliyor. Ana nota olarak çilek ve mandalina ile çok taze açılır. Kalpte beyaz çiçekler hakim (çoğunlukla tabii ki gardenya, ama biraz yasemin ve diğer tatlı beyaz çiçekler - portakal çiçeği? olabilir). Kuruma anında yani aşağı gerçekten baskın vanilya ve kaşmir ahşap kokusuna sahip. Dior Addict Eau de Parfum e benziyor. Fıyatı göz önüne alındığında bol bol sıkın bu sayede kalıcılığı artar. Gerçekten muhteşem bir EDP.
misafir14590
İlk zara parfümüm. Edp sınıfı için ucuz. Yumuşak bir kız kokusu. Genöler için ideal bence. Yumuşak ve küçük bir bebek pudrası tozu kokusu var. Dirençli ve kalıcılığı oldukça iyidir.
Burcu
ZARA kokularını çok seviyorum .. çok uygun fiyatla kaliteli kokulara erişebilmek bence gayet hoş .. Bu modelin şişesi basit . Biraz şekilli bir şeyler çıkar artık ZARA.
Cuneytatinc
Eşim bu parfümü kullanıyor ve bu kokuyu inanın bende en az onun kadar çok seviyorum. Gardenya bombası. Kalıcılığı ortalamanın biraz üzerinde ve ilk saatlerde oldukça ağır. Açılınca beni mest ediyor. Parfümün kendine gelmesi için yarım saat mühlet vermeniz bence yeterli. Gerçekten görkemli bir EDP.
gonca
Cildimde kalan zayıf kalıcılık testi beni üzdü. Yarım saat içerisinde hiç bir şey hissedemeyeceğinizden adım gibi eminim. Zara ucuz parfümler satıyor ama kalıcılık konusunda ben daha iyi performanslı bir ürününe denk gelemedim.
derya
Olympea ile aynı mı yoksa ben mi yanılıyorum?
boncuk
Zara Gardenia daha yumuşak, daha çiçekli bir versiyon gibi geldi bana. Zara Gardenia modelini seviyorum. Baharın daha çiçekli bir versiyonu için heyecan verici. Floral Shock modeli cildimde biraz hayal kırıklığı yarattı. Onun yerine bunu mutlulukla üzerime sıkıyorum. Kesinlikle içerisinde çok özel bir gardenya var. aynı zamanda kahveler listelenmemiş olsa da ben hissedebiliyorum. Ayrıca biraz müstehcenlik hissettim. Belki de kaşmir ağacıdır emin değilim. Diğer Zara kokularından daha uzun süre cildimde kaldığını belirteyim. . Keşke daha küçük şişeleri olsaydı. 100 ml'lik bir şişeyi taşımak bence büyük bir handikap.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.