Zara Zara For Him Gold Edition Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Karabiber

Karabiber

Armut

Armut

Iris

Iris

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vetiver

Vetiver

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

71

20-55

2015

1874

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 77

KALICILIK
farkedilirlik

% 64

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 40

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 40

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 0

GÜNDÜZ
gece

% 100

GECE

Zara For Him Gold Edition Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Zara For Him Gold Edition parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
UfukHatay
Paco Rabanne one million ve Dior Homme arasında harmanlanmış değişik notaları olan bir koku. Zara'nın kıyafetlerinin büyük bir hayranıyım. Artık parfümlerinde de giderek daha ustalık hissediyor ve sempatimi arttırıyorum.
sener
Önceki versiyonun biraz sertleştirilmiş hali. Sanki koku hafif değişime uğramış. Son notaları yani kurumaya yakın olan koku hoşuma gitti. İlk püskürtmeden kat kat iyidir.
Omer
Makyaj malzemesi gibi kokuyor. Kadın pudrası desem daha yeridir. Çakma dior homme resmen. O böyle bir pudra değil açıkça belirteyim.
MertG
Baştan sona çok erkeksi bir koku. Benim için özel biri tarafından alınmış ve inanılmaz değeri olan büyük koku. HEdiye olan bitince devam etmeye karar verdim ve fiyat olarak ta harika fiyat/performans ürünü.
cahit7771
Dior Homme modeli ve sanırım Christian Dior'un bir parçasıydı. Bu model ile benzer kokular olduğunu söyleyebilirim. Zaten Zara modelleri ki özellikle bayanlar ünlü markaların bire birine benzetmeye çalıştığı kokular diye düşünmeden edemiyorum.
federal
GOLD modeli diye güçlü olacağını düşünerek aldım. Çok kaliteli bir kolonya. Ne kalıcılık var ne farkedilirlik. Tester denedikten sonra alsaydım keşke diyorum kendi kendime şu an. Bari siz benim düştüğüm hataya düşmeyin. Belkide siz beğeneceksiniz. Renkler zevkler tartısılmaz.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.