Bergamot

Bergamot

Karabiber

Karabiber

Armut

Armut

Iris

Iris

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

71

20-55

2015

2446

kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 64

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 13

SONBAHAR
kış

% 38

KIŞ
gündüz

% 25

GÜNDÜZ
gece

% 75

GECE
captcha
Paco Rabanne one million ve Dior Homme arasında harmanlanmış değişik notaları olan bir koku. Zara'nın kıyafetlerinin büyük bir hayranıyım. Artık parfümlerinde de giderek daha ustalık hissediyor ve sempatimi arttırıyorum.
Önceki versiyonun biraz sertleştirilmiş hali. Sanki koku hafif değişime uğramış. Son notaları yani kurumaya yakın olan koku hoşuma gitti. İlk püskürtmeden kat kat iyidir.
Makyaj malzemesi gibi kokuyor. Kadın pudrası desem daha yeridir. Çakma dior homme resmen. O böyle bir pudra değil açıkça belirteyim.
Baştan sona çok erkeksi bir koku. Benim için özel biri tarafından alınmış ve inanılmaz değeri olan büyük koku. HEdiye olan bitince devam etmeye karar verdim ve fiyat olarak ta harika fiyat/performans ürünü.
Dior Homme modeli ve sanırım Christian Dior'un bir parçasıydı. Bu model ile benzer kokular olduğunu söyleyebilirim. Zaten Zara modelleri ki özellikle bayanlar ünlü markaların bire birine benzetmeye çalıştığı kokular diye düşünmeden edemiyorum.
GOLD modeli diye güçlü olacağını düşünerek aldım. Çok kaliteli bir kolonya. Ne kalıcılık var ne farkedilirlik. Tester denedikten sonra alsaydım keşke diyorum kendi kendime şu an. Bari siz benim düştüğüm hataya düşmeyin. Belkide siz beğeneceksiniz. Renkler zevkler tartısılmaz.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm