Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Zara For Him Gold Edition Erkek Parfüm

Zara For Him Gold Edition, Zara markasının erkekler için hazırlamış olduğu bir oryantal çiçek kokusu. Bu yeni bir koku. Zara For Him Gold Edition 2015 yılında piyasaya sürüldü. Üst notalar bergamot ve biber; orta notalar armut ve iris çiçeği; taban notaları sandal ağacı ve vetiver içerir.

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Karabiber

Karabiber

Orta Nota
Armut

Armut

Iris

Iris

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Zara For Him Gold Edition Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Zara For Him Gold Edition Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 73 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 62 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
73%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
62%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
44%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
56%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
22%
GECE
GECE
78%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
45%
Orta Nota
45%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
22%
YAZ
YAZ
22%
SONBAHAR
SONBAHAR
11%
KIŞ
KIŞ
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-55 Yaşlar için uygun
2015 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 71
3484 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Zara For Him Gold Edition Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
40 Puan Aldı

Zara For Him Gold Edition Erkek Parfüm Yorumları

Paco Rabanne one million ve Dior Homme arasında harmanlanmış değişik notaları olan bir koku. Zara'nın kıyafetlerinin büyük bir hayranıyım. Artık parfümlerinde de giderek daha ustalık hissediyor ve sempatimi arttırıyorum.
Önceki versiyonun biraz sertleştirilmiş hali. Sanki koku hafif değişime uğramış. Son notaları yani kurumaya yakın olan koku hoşuma gitti. İlk püskürtmeden kat kat iyidir.
Makyaj malzemesi gibi kokuyor. Kadın pudrası desem daha yeridir. Çakma dior homme resmen. O böyle bir pudra değil açıkça belirteyim.
Baştan sona çok erkeksi bir koku. Benim için özel biri tarafından alınmış ve inanılmaz değeri olan büyük koku. HEdiye olan bitince devam etmeye karar verdim ve fiyat olarak ta harika fiyat/performans ürünü.
Dior Homme modeli ve sanırım Christian Dior'un bir parçasıydı. Bu model ile benzer kokular olduğunu söyleyebilirim. Zaten Zara modelleri ki özellikle bayanlar ünlü markaların bire birine benzetmeye çalıştığı kokular diye düşünmeden edemiyorum.
GOLD modeli diye güçlü olacağını düşünerek aldım. Çok kaliteli bir kolonya. Ne kalıcılık var ne farkedilirlik. Tester denedikten sonra alsaydım keşke diyorum kendi kendime şu an. Bari siz benim düştüğüm hataya düşmeyin. Belkide siz beğeneceksiniz. Renkler zevkler tartısılmaz.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER