Zara Zara Deep Vanilla Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Manolya

Manolya

Karabiber

Karabiber

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

75

18-40

2016

2096

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 78

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 80

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 20

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 40

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 40

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 20

GÜNDÜZ
gece

% 80

GECE

Zara Deep Vanilla Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Zara Deep Vanilla parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir19291
Hipnotik in hafif ve az kokan "yaz" versiyonu. Sevenler onun ucuz ve az kalanı için bunu alabilir.
misafir26504
Hipnotik in hafif ve az kokan "yaz" versiyonu. Sevenler onun ucuz ve az kalanı için bunu alabilir.
misafir15842
Zara kokuları beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Onlardan yapılan her satın almamda memnun kalmışımdır. Ama bu kokunun kalıcılığı testte başarısız kaldı diyebilirim.
misafir22702
Kocam bana ilk kez bunu aldığında ve ilk uygulamamda, nefis seksi vanilya kokusunu asla unutmayacağım. Kocam bile harika koktuğunu söyledi. (her şeyi kolay beğenmez) Koku cildimde 3-4 saat kalıyor. Deep Vanilla sevdiğim bir koku. Dior Hypnotic poisone a benzer kokuyor. Bunun daha yoğun ve kalıcı modeli de ALberto sego parfümün psn modeli.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.