Zara Wonder Rose Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Şeftali

Şeftali

Çilek

Çilek

Gül

Gül

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Sedir

Sedir

Vanilya

Vanilya

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

72

18-60

2016

17088

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

Wonder Rose Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Wonder Rose parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir19959
Bu parfüme benzer parfüm arayanlara tavsiye edebilirim
https://www.albertosego.com/alberto-sego-si-bayan-parfum-kod-no-1018
misafir11648
Şekerli ama hafif bir koku kalıcılığı bana çok gelmese de her siktigimda parfümün çok güzel iltifatini aldığım kullanani pişman etmeyecek bir koku
misafir28895
Aşk. Unutulmaz gül...
misafir10932
Wonder Rose'u deneyenler benzer şekilde olumlu bir koku deneyimi için umutku olabilirler.
Hafif ve geçici ama ne yazık ki çok yapışkan tatlı bir parfüm. Üst nota çok meyveli. Ama gerçekten armut gibi kokmuyor. Daha çok bir şişe meyve suyu koklamak gibi.
Wonder Rose daha sonra bana glikoz şurubu kokusunu hatırlatıyor. Vanilya ve misk çok belirgin. Ayrıca 20 dakika sonra koku neredeyse yok oldu. Bileğimi kokladığımda hala biraz sabunlu kokuyor ama zorla hissediyordum. Gül sabunu gibi ama çok ince. Bir saatten kısa bir süre sonra ortada kalan bir şey yok. Kalıcılık çok az.
misafir28438
Bu model yerine size aberto sego angl almanızı tavsiye ediyorum aynı gibi kokular ve bu daha başarılı.
misafir40
Çok güzel parfüm herkese öneririm tabi çiçeksi parfüm seven hanımlara.
misafir28356
Sıcak mevsimde gün içinde giymek için çok feminen çiçekli-taze bir koku. Ne yazık ki hemen uçup gidiyor.
nur
(kuru cilt üzerinde test edilmiştir) İlk spreyde, çilek, şekerli içeriklerle birlikte yoğun şekilde kokuyor. Şeftali, kırmızı meyveler ve ilk spreyde vanilya pırıltısı çok belirgin. Sedir her derinliklerinde sizi bekliyor. Orta kısımda menekşe ve gül baskın hale geliyor. Son aşamada vanilya ve misk cildiniz üzerinde yoğun bir şekilde kalıyor. Zara kokularını seviyorum fakat uzun ömürlülük seviyeleri genellikle düşük oluyor. Bu parfüm bence bu son dediğime bir istisnadır. 18 saat sonra hala tenimde hissettim. Vanilyanın gücü diye düşünüyorum.
kadriye
Oryantal içeriğe sahip diğer Zara kokularına çok benzer kokuyor. Tatlı ve keyifli. Uzun ömürlü değil. Kısa bir süre için ciltte kokusu kalmıyor. Vanilya hariç.
Begum
Çok güzel bir gül kokusu. Yumuşak tatlı, biraz menekşe ve meyvelerin ardından daha sonra çok belirgin vanilya. Soğuk mevsimler için kullanımı oldukça sıcaktır ancak neredeyse tüm hava şartlarına ve durumlarına da uygun dersek yalan konuşmuş olmayız. Güzel bir bayan kokusu ama baya eskilerden bir parfüm. Şişesini yenilemişler sanırım yuvarlaktı daha önce.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.