Zara Wonder Rose Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Zara Wonder Rose Bayan Parfüm

Zara tarafından sunulan Wonder Rose, kadınlar için çiçekli odunsu misk kokusu. Bu yeni bir koku. Wonder Rose, 2016 yılında piyasaya çıktı. Üst notalarda şeftali ve kırmızı meyveler; orta notalarda gül, menekşe ve sedir; Temel notalarda vanilya ve misk bulunur.

Üst Nota
Şeftali

Şeftali

Çilek

Çilek

Gül

Gül

Orta Nota
Hercai menekşe

Hercai menekşe

Sedir

Sedir

Alt Nota
Vanilya

Vanilya

Misk

Misk

Zara Wonder Rose Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Zara Wonder Rose Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 22 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 82 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
72%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
82%
22 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
73%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
27%
11 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
55%
Parfüm geceye uygun
GECE
45%
11 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
60%
Orta Nota
20%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
18%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
36%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
18%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
27%
11 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-60 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 72
45791 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Zara Wonder Rose Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
10 Adet Oy Kullanılarak
74 Puan Aldı

Zara Wonder Rose Bayan Parfüm Yorumları

Koku çok çiçeksi. Bunu, kokuları gerçekten sevdiğimi bilen bir arkadaşımdan aldım. Ne yazık ki, pek benim tipim değil. Ben gurme, odunsu veya baharatlı kokuları seven bir insanım. Çiçek benim için uzak bir tarz ve bu parfüm meyve içerikli gibi görünüyor ama çiçekli. Taze çiçekli gibi kokular arayanlar sever.
Parfüm konusunda çok seçici biriyim çünkü çabuk rahatsız olurum. Ağır kokuları pek sevmem. Bu parfümü almak için çok çaresizdim nasıl koktuğunu bilmesem de gerçekten nasıl alacağımı biliyormuş gibi yaptım😂 Kokladığımda iyi ki aldım dedim. Gerçekten çok güzel. Aslında hemen favorim oldu. Güzel bir kariyer kadını parfümü. Güzel kokuyor, tatlı ve misk kokusu, gerçekten çok güzel, gerçekten beğendim.
Çok yumuşak ve şehvetli. kalıcılık yaklaşık 5 ila 8 saat sürer. Randevu gecesinde giymek için harika bir koku. Onu giyerken çok güzel hissediyorum.
Alışveriş çılgınlığım sırasında ben de dün Zara'ya gittim, gerçi dükkânı pek sevmesem de. Ama burada kokular hakkında bazı olumlu yorumları okuduktan sonra bu modeli denemeye karar verdim. Bence Wonder Rose'u deneyin ve benzer şekilde olumlu bir koku deneyimi için kaybedeceğiniz bir şey olmayacağını düşünüyorum. Hafif güzel bir parfüm ama biraz yapışkan-tatlı kokulardan. Üst nota çok meyvemsi. Meyveli koku sevenler için ideal ve basit bir parfüm.
Kokusunu seviyorum. Kokuyu gündüz için kullanıyorum. Bu kokuyu ilkbaharda kullanmayı seviyorum ama her mevsim kullanılabilir.
Cildimde 7 saat kalıyor. Bu yedi saat içinde koku değişmiyor. Normalde daha çok oryantal kokuları sevmeme rağmen, bu parfüm normal bir gündüz aktivitesi için güzel bir seçenek. JPG La belle için bir dupe olabileceğini bir yerde duydum ancak bunu uzmanların test etmesi için yorumumu burada bitiriyorum.
Eşsiz bir meyveli Vanilya, aynı zamanda temiz ve tatlı kokuyor. Meyveli vanilya kategorisindeki favorilerimden biri. Bu günlerde pek çok koku gibi her zamanki Şeftali veya nektarin notasına sahip olmadığı için çok benzersiz. Koleksiyonumda olması gereken bir şey olduğu için geri alırdım. Orta Silaj ve cilt kokusu haline gelmeden önce yaklaşık 4 saat kalıcılığı süren bir zara parfümü.
Bu kokuya bayılıyorum, çok pahalı değil, tatlı (ama çocuksu ya da sakızlı değil) ve çok yönlü, en azından bence. Sanırım bu, giyerken iltifat aldığım birkaç parfümden biri. Benim ülkemde insanların kokularına iltifat etmek çok yaygın. Ancak cildimde çok uzun süre kalmıyor, biraz daha uzun süre dayanması için kıyafetlerime biraz fazla püskürtmeyi tercih ediyorum.
Burada bana çok itici gelen bir şey vardı. Bana sahte meyve kokusu o kadar yüksek geliyor ki biraz midem bulanıyor. Tüm notaları severim ama bu ne yazık ki hiç iyi değil. Kuruyunca onun yani beni rahatsız eden bu meyve notasının değiştireceğini ummuştum ama dürüst olmak gerekirse değişmedi. Çok tatlı...ama tuhaf bir kimyasal tatlı. Ne yazık ki bunun hiç hayranı olamam. Ben sevemedim bu parfümü.
Bu güzel kız gibi, meyveli-taze bir koku. Çok çocuksu ya da çok büyük değil ve ilkbahar ve yaz için harika. Onu bir Zara parfümüyle aldım (neden bu kadar uygun fiyatlıyken olmasın) ve feminen ve temiz ama rahat kokmak istediğimde giymeyi seviyorum. Evin etrafında, spor salonuna gitmek, markete gitmek durumunda 2-3 fıslarım .. en büyük aşklarımdan biri değil ama sahip olmak için güzel bir seçenek. Ayrıca ucuz ve kaliteli parfüm. Muhtemelen tekrar satın almayacağım çünkü şu anda koleksiyonumu küçültmeye çalışıyorum ancak uygun fiyatlı, kız gibi bir ilkbahar-yaz kokusu istiyorsanız, bu harika bir seçenek!
Bu kokuyu sevin, kadınsı ve rahatlatıcı bir havası var
Bu koku çok güzel! Tatlılığın daha yumuşak olduğu meyveli ve vanilyanın harika bir karışımı. Tatlı bir şey istiyorsanız ancak başınızı ağrıtmayacaksa, bunun oldukça güvenli bir kör satın alma olduğunu söyleyebilirim. Neredeyse tüm durumlar ve neredeyse tüm mevsimler için mükemmel bir koku. Yüksek sıcaklıkta veya yüksek nemde giymezdim ama serin bir yaz gecesi veya esintili bir sonbahar gününde muhteşem. Bir parkta sıradan bir yürüyüş için harika olurdu.
Bu parfüme aşığım. Kolayca favorilerimden biri haline geldi. Tatlı, eğlenceli bir şekilde çekici ve hemen hemen herkes üzerinde iyi bir izlenim bırakacak bir parfüm. Sizi mutlu eden ve moral veren bir koku. Ne zaman giysem bir ton iltifat alıyorum - kelimenin tam anlamıyla bir arkadaşım boynumu derinden teneffüs etti çünkü çok beğendiler :D
Koku, tatlı, meyveli bir parfüm olduğu için bir çeşit temel olarak kabul edilebilir ama bence bu parfüm, bu tarz ile çoğu parfümden farklı çünkü biraz daha olgun kokuyor. 4-6 saat üzerimde kalıyor. Umarım bu parfüm asla üretimden kalkmaz çünkü bu kör alım çok güzel ve bıkıncaya kadar satın alacağım.
Bu parfümü sadece birkaç saat kullandım ama şimdiden sevdim. Meyveli bir vanilya kokusu, tatlı, meyveli ve taze ama onu çok iyi tamamlayan vanilya notası. Bana göre en sonunda gerçekten keyif aldığım temiz bir kaliteye sahip ve biraz yeşil elma veya elma suyu gibi kokuyor. Birçok farklı durum için iyi bir parfüm olurdu, bence bunu muhtemelen her mevsimde de kullanabilirsiniz. Sadece neden “Wonder Rose” denildiğini bilmiyorum, gül notası yok ve herhangi bir gül algılayamıyorum. Bu parfümü daha genç insanlara (18-25) tavsiye ederim çünkü meyvemsi daha genç bir hava veriyor ancak daha yaşlı insanların bunu çekebileceğini düşünüyorum. Genel olarak süper ucuz ve kesinlikle ödediğiniz fiyat için size karşılığını fazlası ile bu parfüm sunar. Çok yönlüdür ve sadece gerçekten güzel kokar 8.5/10
Zara kokularını seviyorum. Güzel kalitedeler ve güzel ambalajlardalar. Bu, kahverengi şeker kokusunda pişirilmiş bu muhteşem armut. Armut ve vanilya gerçekten şarkı söylüyor. Bu kombinasyon nedeniyle, bu yıl boyunca kullanabilirim. Geçen yazın başında almıştım ve bir sürü iltifat alıyordum. Bununla birlikte bir avantajı da bu parfüm hepsinden öte çok ucuz.
Bu kokuya ne kadar takıntılı olduğumu anlatamam. Onu giydiğimde tenimde bir kokunun nasıl değiştiğinin çok farkındayım ama bu, eğlenceli ve kadınsı ve ucuz olmayan bir şekilde muhteşem bir şekilde tatlı. Meyveli koku onu yükseltir ve fazla bunaltıcı olmaktan uzaklaştırır.
Bu tatlı, meyveli ve cilveli. Çok iyi harmanlanmış, benim için artı yapan gül notasını seçemiyorum. Güçlü değil ve gülü fark edemedim. Daha çok mutlu, canlandırıcı bir parfüm. Ayrıca diğer meyveli/çiçeksi kokularla harika bir şekilde karşılaştırılabilir.
Bu çok tatlı ve meyveli bir gül tarzı parfüm. Çok ferahlatıcı ve hoş buluyorum. Belki biraz genç ama aşırı derecede değil. Rahatsız etmediği ve orta derecede yansıttığı için bunu mükemmel bir iş kokusu buluyorum. Güneşli bahar günlerinde gerçekten keyif alıyorum. Kalıcı gücü çok kötü değil ama birkaç saat sonra bir cilt kokusu haline geliyor ve altı saatten sonra hemen hemen yok oluyor.
Bu cennet kokuyor. Vanilya, çilek ve armutun güzel bir karışımı. Bana çok Ari'yi hatırlatıyor. Çok Kadınsı ve Seksi!
Böğürtlenler ve vanilya yüzünden çok heyecanlandım ama tenimde bu doğrudan kötü şarap gibi kokuyor. Gerçekten üzücü çünkü bir test kağıdında gerçekten güzel kokuyordu. Her tene uymuyor.
3 notalı bir parfüm nasıl böyle güzel olabilir
Bu parfüme benzer parfüm arayanlara tavsiye edebilirim
https://www.albertosego.com/alberto-sego-si-bayan-parfum-kod-no-1018
Şekerli ama hafif bir koku kalıcılığı bana çok gelmese de her siktigimda parfümün çok güzel iltifatini aldığım kullanani pişman etmeyecek bir koku
Aşk. Unutulmaz gül...
Wonder Rose'u deneyenler benzer şekilde olumlu bir koku deneyimi için umutku olabilirler.
Hafif ve geçici ama ne yazık ki çok yapışkan tatlı bir parfüm. Üst nota çok meyveli. Ama gerçekten armut gibi kokmuyor. Daha çok bir şişe meyve suyu koklamak gibi.
Wonder Rose daha sonra bana glikoz şurubu kokusunu hatırlatıyor. Vanilya ve misk çok belirgin. Ayrıca 20 dakika sonra koku neredeyse yok oldu. Bileğimi kokladığımda hala biraz sabunlu kokuyor ama zorla hissediyordum. Gül sabunu gibi ama çok ince. Bir saatten kısa bir süre sonra ortada kalan bir şey yok. Kalıcılık çok az.
Bu model yerine size aberto sego angl almanızı tavsiye ediyorum aynı gibi kokular ve bu daha başarılı.
Çok güzel parfüm herkese öneririm tabi çiçeksi parfüm seven hanımlara.
Sıcak mevsimde gün içinde giymek için çok feminen çiçekli-taze bir koku. Ne yazık ki hemen uçup gidiyor.
(kuru cilt üzerinde test edilmiştir) İlk spreyde, çilek, şekerli içeriklerle birlikte yoğun şekilde kokuyor. Şeftali, kırmızı meyveler ve ilk spreyde vanilya pırıltısı çok belirgin. Sedir her derinliklerinde sizi bekliyor. Orta kısımda menekşe ve gül baskın hale geliyor. Son aşamada vanilya ve misk cildiniz üzerinde yoğun bir şekilde kalıyor. Zara kokularını seviyorum fakat uzun ömürlülük seviyeleri genellikle düşük oluyor. Bu parfüm bence bu son dediğime bir istisnadır. 18 saat sonra hala tenimde hissettim. Vanilyanın gücü diye düşünüyorum.
Oryantal içeriğe sahip diğer Zara kokularına çok benzer kokuyor. Tatlı ve keyifli. Uzun ömürlü değil. Kısa bir süre için ciltte kokusu kalmıyor. Vanilya hariç.
Çok güzel bir gül kokusu. Yumuşak tatlı, biraz menekşe ve meyvelerin ardından daha sonra çok belirgin vanilya. Soğuk mevsimler için kullanımı oldukça sıcaktır ancak neredeyse tüm hava şartlarına ve durumlarına da uygun dersek yalan konuşmuş olmayız. Güzel bir bayan kokusu ama baya eskilerden bir parfüm. Şişesini yenilemişler sanırım yuvarlaktı daha önce.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER