Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Zara White Tag Erkek Parfüm

Zara tarafından hazırlanan White Tag, erkekler için aromatik bir koku. Bu yeni bir koku. White Tag 2015 yılında piyasaya çıktı. En iyi notası bergamot; orta notalarda çay ve çiçek notaları; temel alt notalar misk ve kehribardır.

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Çay

Çay

Orta Nota
Çiçek notaları

Çiçek notaları

Alt Nota
Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

Zara White Tag Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Zara White Tag Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 86 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
72%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
86%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
44%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
56%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
44%
GECE
GECE
56%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
67%
Orta Nota
27%
Alt Nota
6%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
22%
YAZ
YAZ
44%
SONBAHAR
SONBAHAR
22%
KIŞ
KIŞ
11%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2015 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 72
2558 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Zara White Tag Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
69 Puan Aldı

Zara White Tag Erkek Parfüm Yorumları

Silver Mountain Water'ın ekonomik bir versiyonu. Bir Zara kokusu için iyi bir kaliteye sahip ve iyi süre sürer. Bulursanız kaçırmayın alın.
SMW ile benzer olup olmadığına dair hiçbir fikrim yok ama kesinlikle Rasasi Al Wisam Day'e çok yakın. Performanslar, en azından tenimde Rasasi kadar iyi görünmüyor. Görünmemesi de gayet normal. Fİyat farkı uçurumu var bir kere. Yine de Zara'dan çok katı bir durdurma kararı olduğunu düşünüyorum. Şişe de çok güzel görünüyordu. Keşke yine bulabilsem. Durdurulunca daha bir değerli oluyor demek ki :D
212 Carolina Herrera'ya da benzeyen bu parfümü seviyorum. Herkes creed demiş :D bence dediğimle de bir karşılaştırın.
Evet, Creed SWM'ye çok benziyor. Çoğu çakmayı denedim ve bu muhtemelen denediğim en iyisi. Keskin turunçgil başlangıcı var ama bir saat sonra çiçekli olmayan bir narenciye etkinliğine geçiyor. Bu aşamada hiç de kötü değil. Ben seviyorum.
Zara kokularında her zamanki gibi, benim deneyimimden konuşacak olur isek; kalite her zaman alt kalite. Fakar white tag modeli hiç de kötü değil. Bulursanız deneyiniz.
Gerçek olanı istiyorsan gerçek şeyi al. Zara White Tag, Creed'in uber popüler Silver Mountain Water modelinin bir kopyasıdır. Ancak Zara'nın versiyonu hiç performans gösteremez. SVM'nin ambroksan / ambergris tabanının derinliğine sahip değildir. Zaten Creed ile Zara parfümlerini karşılaştırmak ayıp ötesi olur. Creed ile Alberto sego veya ne bileyim bir kilian anca karşılaştırılabilir... Son an aklıma geldi Hermes te diyebilirim. Verdiğiniz paraya yazık.
Muhtemelen durdurulan modellerden biri de bu. Bu modelin yeni bir Zara sürümü var mı? Burdan cevap yazanlara şimdiden teşekkür ederim.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER