Bergamot

Bergamot

Çay

Çay

Çiçek notaları

Çiçek notaları

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 67

orta nota oranı
Orta Nota

% 27

alt nota oranı
Alt Nota

% 6

72

18-50

2015

1602

kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 89

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 50

YAZ
sonbahar

% 13

SONBAHAR
kış

% 13

KIŞ
gündüz

% 38

GÜNDÜZ
gece

% 63

GECE
captcha
Silver Mountain Water'ın ekonomik bir versiyonu. Bir Zara kokusu için iyi bir kaliteye sahip ve iyi süre sürer. Bulursanız kaçırmayın alın.
SMW ile benzer olup olmadığına dair hiçbir fikrim yok ama kesinlikle Rasasi Al Wisam Day'e çok yakın. Performanslar, en azından tenimde Rasasi kadar iyi görünmüyor. Görünmemesi de gayet normal. Fİyat farkı uçurumu var bir kere. Yine de Zara'dan çok katı bir durdurma kararı olduğunu düşünüyorum. Şişe de çok güzel görünüyordu. Keşke yine bulabilsem. Durdurulunca daha bir değerli oluyor demek ki :D
212 Carolina Herrera'ya da benzeyen bu parfümü seviyorum. Herkes creed demiş :D bence dediğimle de bir karşılaştırın.
Evet, Creed SWM'ye çok benziyor. Çoğu çakmayı denedim ve bu muhtemelen denediğim en iyisi. Keskin turunçgil başlangıcı var ama bir saat sonra çiçekli olmayan bir narenciye etkinliğine geçiyor. Bu aşamada hiç de kötü değil. Ben seviyorum.
Zara kokularında her zamanki gibi, benim deneyimimden konuşacak olur isek; kalite her zaman alt kalite. Fakar white tag modeli hiç de kötü değil. Bulursanız deneyiniz.
Gerçek olanı istiyorsan gerçek şeyi al. Zara White Tag, Creed'in uber popüler Silver Mountain Water modelinin bir kopyasıdır. Ancak Zara'nın versiyonu hiç performans gösteremez. SVM'nin ambroksan / ambergris tabanının derinliğine sahip değildir. Zaten Creed ile Zara parfümlerini karşılaştırmak ayıp ötesi olur. Creed ile Alberto sego veya ne bileyim bir kilian anca karşılaştırılabilir... Son an aklıma geldi Hermes te diyebilirim. Verdiğiniz paraya yazık.
Muhtemelen durdurulan modellerden biri de bu. Bu modelin yeni bir Zara sürümü var mı? Burdan cevap yazanlara şimdiden teşekkür ederim.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm