Zara White Tag Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Çay

Çay

Çiçek notaları

Çiçek notaları

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 67

orta nota oranı
Orta Nota

% 27

alt nota oranı
Alt Nota

% 6

72

18-50

2015

1250

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 94

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 40

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 60

GÜNDÜZ
gece

% 40

GECE

White Tag Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, White Tag parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Senior67
Silver Mountain Water'ın ekonomik bir versiyonu. Bir Zara kokusu için iyi bir kaliteye sahip ve iyi süre sürer. Bulursanız kaçırmayın alın.
Hercules
SMW ile benzer olup olmadığına dair hiçbir fikrim yok ama kesinlikle Rasasi Al Wisam Day'e çok yakın. Performanslar, en azından tenimde Rasasi kadar iyi görünmüyor. Görünmemesi de gayet normal. Fİyat farkı uçurumu var bir kere. Yine de Zara'dan çok katı bir durdurma kararı olduğunu düşünüyorum. Şişe de çok güzel görünüyordu. Keşke yine bulabilsem. Durdurulunca daha bir değerli oluyor demek ki :D
Frtylmz88
212 Carolina Herrera'ya da benzeyen bu parfümü seviyorum. Herkes creed demiş :D bence dediğimle de bir karşılaştırın.
bomberman
Evet, Creed SWM'ye çok benziyor. Çoğu çakmayı denedim ve bu muhtemelen denediğim en iyisi. Keskin turunçgil başlangıcı var ama bir saat sonra çiçekli olmayan bir narenciye etkinliğine geçiyor. Bu aşamada hiç de kötü değil. Ben seviyorum.
berat
Zara kokularında her zamanki gibi, benim deneyimimden konuşacak olur isek; kalite her zaman alt kalite. Fakar white tag modeli hiç de kötü değil. Bulursanız deneyiniz.
adem
Gerçek olanı istiyorsan gerçek şeyi al. Zara White Tag, Creed'in uber popüler Silver Mountain Water modelinin bir kopyasıdır. Ancak Zara'nın versiyonu hiç performans gösteremez. SVM'nin ambroksan / ambergris tabanının derinliğine sahip değildir. Zaten Creed ile Zara parfümlerini karşılaştırmak ayıp ötesi olur. Creed ile Alberto sego veya ne bileyim bir kilian anca karşılaştırılabilir... Son an aklıma geldi Hermes te diyebilirim. Verdiğiniz paraya yazık.
77Kerdem77
Muhtemelen durdurulan modellerden biri de bu. Bu modelin yeni bir Zara sürümü var mı? Burdan cevap yazanlara şimdiden teşekkür ederim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.