Zara White Jasmine Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Zara White Jasmine Bayan Parfüm

Zara White Jasmine, yeşil yasalarla yenilenmiş, yasemin ve zambak içeriğinin hakim notlarıyla çiçeksi bir koku. 50 ve 100 ml EDT olarak mevcuttur. 2011 yılında piyasaya sunulmaya başlandı.

Üst Nota
Elma

Elma

Bambu

Bambu

Frezya

Frezya

Gül

Gül

Orta Nota
Müge

Müge

Yasemin

Yasemin

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Alt Nota
Miski amber

Miski amber

Zara White Jasmine Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Zara White Jasmine Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 77 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 68 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
77%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
68%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
67%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
33%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
44%
Parfüm geceye uygun
GECE
56%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
80%
Orta Nota
10%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
0%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
33%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
33%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
33%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-60 Yaşlar için uygun
2011 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 70
28618 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Zara White Jasmine Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
62 Puan Aldı

Zara White Jasmine Bayan Parfüm Yorumları

bu parfüme en yakın parfümün linkini bırakıyorum

https://www.albertosego.com/alberto-sego-ccr-bayan-parfum-kod-no-1258

süper
Bunu gerçekten beğendim.. benim için bir yasemin parfümü değil, sevdiğim Noa-Cacharel gibi kokuyor.
Maalesef cildimde uzun süre kalmıyor.
ev kokusu gibi kokuyor
Dün kesinlikle çok sevdiğim ve daha önce birçok şişeden aldığım Zara White'ı (Rose - Black - White serisinin bir parçası) almak için Zara'ya gittim.
Yanlışlıkla bir şişe Beyaz Yasemin aldım ve kapağından koklamaya karar verdim. Vay! Bir kağıt şerit üzerine sıkıtlar ve şaşkına döndüm. GÜzel
Zara'nın tüm kadınsı parfümleri arasında White Jasmine en güzellerinden biridir ve rahatsız edici değildir. Oldukça güçlü ama bunaltıcı değil, etraftaki insanları öldürmeden temiz, çiçeksi ve taze kokmak için küçük dozlarda günlük koku olarak kullanılabilir!
özellikle giysilerde çoooooook kalıcı güçlü parfüm...çok taze, temiz ve iyi silaj yani farkedilir (cildimde değil)
şimdi yok ama misk kokusu alıyorum ....ve çok baskın..
Bu çok kafa karıştırıcı bir önsöz. Başlangıçta çok temiz, hoş ve biraz sıcak bir kokusu var, ama zaman geçtikçe güçlü bir vanilya notası öne çıkıyor.
Çok güzel ve sabunlu bir koku. Ancak benim tipim olmadığı için sık giyeceğim bir şey değil. Kullandığım ve hala beğendiğim ilk yasemin parfümü.
Hafif ve narin aroma, zarif ve romantik elbise tarzına harika bir ektir. Çoğunlukla tam zamanlı, yaz kokusu.
Başlangıçta güzel sabunlu, beyaz misk ve daha sonra yumuşak, nazik, şefkatli tatlı bir kadın kokusu haline gelir. Çok çok iyi!
Cacharel Noa'ya benzer hoş, yumuşak beyaz misk kokusu.
Sonunda onu seven bir arkadaşım olduğu için aldım !! Çok hoş, yumuşak, tatlı bir çiçek, gerçekten güzel yapılmış, Yves Rocher çiçek kokularından çok daha iyi buluyorum. Fiyatının bir kısmında sadece bir J' Adore havası var...Diğer Zara kokularını denedim, ama White Jasmine oyumu aldı!! Güzel!!
Güzel yumuşak, rahatlatıcı, kadınsı bir koku.
Bu ucuz ve genel, yine de onunla ilgili her şeyi seviyorum. Yves Rocher Tender Jasmin, The Body Shop Indian Night Jasmine ve hatta Tom Ford Jasmin Rouge gibi kokulara oldukça benzeyen yumuşak, hoş, tatlı misk vanilyalı bir yasemindir. Jovan White Musk ve Cacharel Noa gibi yumuşak tatlı, kremsi, misk kokularının unsurları da vardır. Zara'nın Beyaz Jasmin'i çok uzun ömürlü değil (en fazla birkaç saat), ama fiyatı komedi olunca şikayet etmeyeceksiniz.
Koku piramidinin neden bu kadar yanlış olduğunu bilmiyorum. Belki yeniden formüle edilmiştir? Zara sitesinde yeniden hanımeli ve misk olarak listeledi. Tamamen farklı. Keşke notlara dayalı kör bir satın alma işleminden önce buna baksaydım.
Dove veya nivea'dan gelen kremsi bir banyo yağı gibi jenerik kokuyor. Onu gerçekten çok seviyorum ve fark edilirliği de çok iyi nir parfüm. Çok rahatlatıcı. Bana çocukluğumu ve köpük banyolarını hatırlatıyor.
Kızlar bu parfümden warsa sizde satmak isterseniz ben alabilirim
Zara'nın feminen parfümlerinden White Jasmine, en güzel modeli ve kesinlikle saldırgan bir kokuya sahip değil. Oldukça güçlü ama bunaltıcı değil. İnsanları öldürmeden temiz, çiçekli ve taze kokulu küçük dozlarda günlük koku olarak kullanılabilir.
Özellikle çamaşırlarda yani elbiselerde kalıcı gücü muhteşem. Çok taze, temiz ve iyi bir misk kokusu. Ve çok baskın.
Çok kafa karıştırıcı bir parfüm. Başlangıçta, temiz, hoş ve sadece biraz sıcak bir koku var ama zaman geçtikçe güçlü vanilya notası en üste çıkıyor ve sanki biraz rahatsız ediyor. Vanilya da diyemem ama vanilyaya çok benzer bir koku. Beğenmediğim bir koku kısacası. Baskın hale gelir ve güzel taze koku gider. Bu aşamada bana gerçekten Bvlgari Jasmin Noir'i hatırlatıyor. Çok üzüldüm çünkü başlangıcı seviyorum. Keşke hep öyle kalsa. Sadece yaklaşık 6 saat boyunca hoş. Sonrası biraz beni etkilemedi. Kalıcılığıda fena değil. Fiyat çok uygun.
Çok güzel ve sabunlu bir koku. Ancak sık sık kullanacağım bir şey değil. Sadece benim tarzım değil. Kullandığım ve hala beğendiğim ilk yasemin parfümü.
Hafif ve narin aynı zamanda zarif ve romantik elbise kokusu tarzına mükemmel bir etkileyiciliğe sahip. Çoğunlukla tam zamanlı, yaz kokusu.
Cacharel Noa'ya benzeyen güzel beyaz misk kokusu.
Güzel, yumuşak, tatlı çiçekli, gerçekten güzel. Yves Rocher in çiçek kokularından daha iyi buluyorum. Diğer Zara kokularını da denedim ama White Jasmine benim olumlu oyumu aldı.
Çok güzel kadınsı bir parfüm, oldukça genel. Jessica Simpson, Carmen Electra, Justin Bieber The Key, Katy Perry Royal Revolution vb. Vintage Bloom gibi diğer pek çok kokuya oldukça benzerlik gösteriyor. Genel bir ünlü parfümü gibi kokuyor. Ancak, cildimde uzun süre dayanmıyor ve oldukça hafif ama fiyatı çok ucuz. Bence değer.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER