Zara White Jasmine Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Elma

Elma

Bambu

Bambu

Frezya

Frezya

Gül

Gül

Müge

Müge

Yasemin

Yasemin

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Miski amber

Miski amber

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 10

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

70

18-60

2011

5388

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 80

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 20

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 60

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 40

GÜNDÜZ
gece

% 60

GECE

White Jasmine Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, White Jasmine parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir20576
Kızlar bu parfümden warsa sizde satmak isterseniz ben alabilirim
Monolyahanim
Zara'nın feminen parfümlerinden White Jasmine, en güzel modeli ve kesinlikle saldırgan bir kokuya sahip değil. Oldukça güçlü ama bunaltıcı değil. İnsanları öldürmeden temiz, çiçekli ve taze kokulu küçük dozlarda günlük koku olarak kullanılabilir.
Rojdaeser
Özellikle çamaşırlarda yani elbiselerde kalıcı gücü muhteşem. Çok taze, temiz ve iyi bir misk kokusu. Ve çok baskın.
Sevilkaracan
Çok kafa karıştırıcı bir parfüm. Başlangıçta, temiz, hoş ve sadece biraz sıcak bir koku var ama zaman geçtikçe güçlü vanilya notası en üste çıkıyor ve sanki biraz rahatsız ediyor. Vanilya da diyemem ama vanilyaya çok benzer bir koku. Beğenmediğim bir koku kısacası. Baskın hale gelir ve güzel taze koku gider. Bu aşamada bana gerçekten Bvlgari Jasmin Noir'i hatırlatıyor. Çok üzüldüm çünkü başlangıcı seviyorum. Keşke hep öyle kalsa. Sadece yaklaşık 6 saat boyunca hoş. Sonrası biraz beni etkilemedi. Kalıcılığıda fena değil. Fiyat çok uygun.
princess
Çok güzel ve sabunlu bir koku. Ancak sık sık kullanacağım bir şey değil. Sadece benim tarzım değil. Kullandığım ve hala beğendiğim ilk yasemin parfümü.
selena
Hafif ve narin aynı zamanda zarif ve romantik elbise kokusu tarzına mükemmel bir etkileyiciliğe sahip. Çoğunlukla tam zamanlı, yaz kokusu.
sude
Cacharel Noa'ya benzeyen güzel beyaz misk kokusu.
zeyna
Güzel, yumuşak, tatlı çiçekli, gerçekten güzel. Yves Rocher in çiçek kokularından daha iyi buluyorum. Diğer Zara kokularını da denedim ama White Jasmine benim olumlu oyumu aldı.
zeynep
Çok güzel kadınsı bir parfüm, oldukça genel. Jessica Simpson, Carmen Electra, Justin Bieber The Key, Katy Perry Royal Revolution vb. Vintage Bloom gibi diğer pek çok kokuya oldukça benzerlik gösteriyor. Genel bir ünlü parfümü gibi kokuyor. Ancak, cildimde uzun süre dayanmıyor ve oldukça hafif ama fiyatı çok ucuz. Bence değer.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.