Elma

Elma

Tutku meyvesi

Tutku meyvesi

Karpuz

Karpuz

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Frezya

Frezya

Hanımeli

Hanımeli

Iris

Iris

Şakayık

Şakayık

Sedir

Sedir

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 46

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 14

75

20-55

2016

15434

kalıcılık

% 78

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 44

KIŞ
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE
captcha
Bu da gerçekten hoşuma gidiyor. Dürüstçe konuşmam gerekirse bir parfüm bağımlısıyım ve bu ikinci Zara parfümüm. Rahatsız etmiyor ve gün boyu kalıcı. Uzun sürüyor ve günlük kullanılacak güzel bir model.
Aroma tatlı ve taze. İçimde biraz misk var ama aynı zamanda meyveli bir aroma da var. Buna arkadaş çiçekler de var. Gerçekten heyecan verici
Bu koku bence eşsiz. Güzel derecede lezzetli ve tavsiye ederim. Fiyat iyi
İlk sprey gerçekten meyveli, taze kokuyor. Tatlı olduğunu düşünmüştüm ama bir süre sonra koku çok taze ve yumuşak hale dönüşüyor. İlk zaman o kadar tatlıydı ki, dayanıklılık 4-6 saat olmasına rağmen yine de EDT olmasına rağmen oldukça iyi
İlk kez 10 ml seyahat ambalajı aldığımda koku ilk önce tatlı bir şekilde geldi. İlk çiçekli bir koku vardı ama bir süre sonra kokuyu sevmedim. Sadece garip bir şekilde kokmaya başladı., belki bu sefer sadece bunu satın al
Güzel, taze kokuyor. Yeterince uzun kalıcılığa sahip. Ben şahsen beğendim. Bence fiyatı düşük.
Gerçekten güzel kokuyor, ambalajı benzersiz. Hangisini seçeceğiniz konusunda kafanız karışan birçok varyant var. Ve koku uzun sürer yani kalıcı. Fiyat oldukça diğer modellere göre pahalıdır ancak kokunun sonuçlarına göre sorun yok.
Bu model yerine size aberto sego dkny modelini öneririm hem daha kalıcı hem daha belirgin kokular birbiribe cok yakın.
İçindeki menekşe, hanımeli ve enteresan şekilde karpuzun olması ve bunları birleşip harika bir koku elde edilmesi cidden şaşkınlık verici.
Güzel meyve tabağındaki tüm meyvelerin harika dengelenmiş kokusu. Güzel yaz günleri için harika.
Kısa cümleler ile anlatmak gerekir ise mükemmel bir parfüm. Kalıcılığı verilen paraya göre oldukça başarılı. Kokusu gerçekten dikkat çekici. Tavsiye ederim.
Koku ile ilgili dikkatimi çeken ilk çiçekler olduğu için bu koku benden yüksek puan aldı. Ferahlatıcı ve serin bir koku. Yaz ve bahar mevsimlerine ideal. Kalıcılığı koku ağır olmadığı için bence iyi.
Bu ikilinin en iyisi. Çok çiçeksi bir parfüm ve çok meyveli. Üst notaları elma ve karpuz. Karpuz güçlü. Parfümünüzde karpuz veya elma notalarına dayanamıyorsanız, o zaman bu sizin için iyi değil. Bu parfümü çok seviyorum, çok tatlı ve yerleşince güzel kokuyor. Bu parfümün diğer tonları menekşe ve tutku meyvesi. Süper uzun ömürlü değil 4- 8 saat kalıyor. Şahsen, hava serin ya da geceleri olduğunda bunu uygulamak daha uygun. Çiçek kokularını sevenler için ayrıca meyve > kesinlikle tavsiye ederim.
Karpuz ve elma ile açılıyor. Sonra büyük şakayık, menekşe ve hanımeli çiçekleri görünür ve tutku meyvesi tatlılığı ile desteklenir. Çok uzun sürer. Şiddetle tavsiye edilir. Almayana darılınır :D Olumsuz yorum yapan dayak yer.
Bu harika bir bahar kokusu. Gerçekten de soğuk kokuyor ama çok sulu ve ferahlatıcı. Ağız sulandıran yeşil elma, karpuz, şakayık en sevdiğim notlarından bazıları.
Açıkçası ben çok beğendim. Parasına göre kokusu mükemmel değerde. Göründüğü kadar meyveli değil. Evet ismi mükemmel uyumlu. Bu ilkbaharda mor bir öğleden sonra kokan hava gibi. Çok fazla frezya ve menekşe kokusu alıyorum. Evet biraz elma ile keskinleşmiş.
Bu parfüme aşığım. Şu an 8 saattir üzerimde ve az kalıyor diyenler ne kullanıyor çözemedim.
Komik olarak düşünebilirsiniz ama ben bu parfümü sırf şişesi için alacağım. Çünkü yatak odam için mükemmel bir renk :D Bir kez satın aldım, kokunun dürüst bir fikrini belirtmek gerekirse bana göre değil :D
Parfüm şişesinin rengi ve adıyla eşleşen koku. Kesinlikle meyveli ama hoşuma gitmeyen tatlı bir şeyler var. Menekşe ve iris kokuyu dengeler. Çok kısa sürede de yok oluyor. Maalesef olumlu bir yorum yapamıyorum.
Yeşil elma, çiçek salkımı ve bazı yeşil notalar. Hepsi bu. Güzel, ama aynı zamanda frezya nedeniyle oldukça keskin. Yaz için iyi.
Kesinlikle DKNY Be Delicious ile aynı. Sadece DKNY gibi basit ve temiz. Daha ucuz ve bununla birlikte uzun ömürlü değil. Bunu her 2 saatte bir tekrar uygulamaya hazır olun. Elma kokusu istiyorsanız alabilirsiniz.
Arkadaşım için aldım ama bu modele aşık oldum. Benim için hazırlanmış harika iris kokusu. Başlangıçta, şeftali ve menekşede hissedebiliyorum. Ve misk üssü harika.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm