Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Zara Tone Indeterminee Erkek Parfüm

Zara markasına ait olan Tone Indeterminee modeli, erkekler için oryantal bir koku. Bu yeni bir koku. Tone Indeterminee, 2016 yılında piyasaya çıktı. Üst notalarda pomelo ve tarçın; orta notada neroli; Temel alt notası tütün içermektedir.

Üst Nota
Greyfurt

Greyfurt

Tarçın

Tarçın

Orta Nota
Neroli

Neroli

Alt Nota
Tütün

Tütün

Zara Tone Indeterminee Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Zara Tone Indeterminee Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 67 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 74 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
67%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
74%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
67%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
33%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
78%
GECE
GECE
22%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
45%
Orta Nota
45%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
22%
YAZ
YAZ
11%
SONBAHAR
SONBAHAR
22%
KIŞ
KIŞ
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 73
4200 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Zara Tone Indeterminee Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
78 Puan Aldı

Zara Tone Indeterminee Erkek Parfüm Yorumları

Çok beğenerek kullandığım bir parfüm. Yenisini internette bulamıyorum Türkiye de hangizara mağazasınra bulabikirim
"Zaten çok iyi bilinen notaları ve benzerliklerini diğer pahalı ve saygın kokularla (veya bunların karışımıyla) tarif etmeyeceğim. Ancak burada olduğum şeyin koleksiyonumdaki en iyi kokulu kokulardan biri olduğunu söylemek istiyorum. Bu harika kokuyua sadece 50 tl ödedim. (yıl 2016) Çok lezzetli ve bağımlılık yaratan bir baharatlı anason karışımı. Oryantal / baharatlı harika bir içeriğe sahip. Kesinlikle enfes. Oldukça iyi harmanlanmış oryantal / gourmand kokusu, sonbahar / kış soğuk mevsimleri için daha iyi diyebilirim. Bu zamana kadar fiyat performans konusunda ilk alberto sego zeugma modeli daha sonra bu Zara Tone Indeterminee modelini söyleyebilirim. Kesinlikle bu iki parfümü öneririm. Alberto Sego'nun daha yoğun ve kalıcı (üst kalite) olduğunu ek belirtebilirim.
İstanbu ili için bir şişe bulmama bana yardımcı olacak biri var mı? Belki birisinin istemediği bir şişesi de olabilir. Ona da kabul. Kullanıcı adımdan ulaşabilirsiniz.
Bu parfüme şuan nereden ulaşabilirim. Zara üretimini bitirmiş sanırım. Bilen biri yazabilir mi?
Greyfurt ve tarçını birbirine bağlayan özel bir bağ olduğunu hissediyorum. Kimseyi rahatsız edecek ama çokta dikkat çekecek bir parfüm değil.
"Bu benim için öok özel ve hoşuam giden bir koku. Orta derecede yağlanmayla 6 saat ve daha fazla süren özel bir parfüm. Kalıcılığı güzel anladığınız gibi. Farklı kokular olmasına rağmen, Indeterminee modeli Valentino Uomo ile aynı krema havasına sahip bence. Denemelisiniz. Zaten Zara parfümleri ucuz ve idare eden cinsten.
Indeterminee modelini iki farklı paketleme ve yeni şişelerde gördüğümü hatırlıyorum, ama şimdi yok gibi görünüyorlar. Belki başka bir adla yeniden piyasaya sürülmüştür? Bilgisi olan varsa yorum yazarsa sevinirim.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER