Zara Tone Indeterminee Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Greyfurt

Greyfurt

Tarçın

Tarçın

Neroli

Neroli

Tütün

Tütün

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

73

20-60

2016

2281

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 80

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 60

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 60

GÜNDÜZ
gece

% 40

GECE

Tone Indeterminee Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Tone Indeterminee parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
ferit
"Zaten çok iyi bilinen notaları ve benzerliklerini diğer pahalı ve saygın kokularla (veya bunların karışımıyla) tarif etmeyeceğim. Ancak burada olduğum şeyin koleksiyonumdaki en iyi kokulu kokulardan biri olduğunu söylemek istiyorum. Bu harika kokuyua sadece 50 tl ödedim. (yıl 2016) Çok lezzetli ve bağımlılık yaratan bir baharatlı anason karışımı. Oryantal / baharatlı harika bir içeriğe sahip. Kesinlikle enfes. Oldukça iyi harmanlanmış oryantal / gourmand kokusu, sonbahar / kış soğuk mevsimleri için daha iyi diyebilirim. Bu zamana kadar fiyat performans konusunda ilk alberto sego zeugma modeli daha sonra bu Zara Tone Indeterminee modelini söyleyebilirim. Kesinlikle bu iki parfümü öneririm. Alberto Sego'nun daha yoğun ve kalıcı (üst kalite) olduğunu ek belirtebilirim.
efessi
İstanbu ili için bir şişe bulmama bana yardımcı olacak biri var mı? Belki birisinin istemediği bir şişesi de olabilir. Ona da kabul. Kullanıcı adımdan ulaşabilirsiniz.
cahit7771
Bu parfüme şuan nereden ulaşabilirim. Zara üretimini bitirmiş sanırım. Bilen biri yazabilir mi?
brucewayne
Greyfurt ve tarçını birbirine bağlayan özel bir bağ olduğunu hissediyorum. Kimseyi rahatsız edecek ama çokta dikkat çekecek bir parfüm değil.
Ardasayin
"Bu benim için öok özel ve hoşuam giden bir koku. Orta derecede yağlanmayla 6 saat ve daha fazla süren özel bir parfüm. Kalıcılığı güzel anladığınız gibi. Farklı kokular olmasına rağmen, Indeterminee modeli Valentino Uomo ile aynı krema havasına sahip bence. Denemelisiniz. Zaten Zara parfümleri ucuz ve idare eden cinsten.
ardayasbu
Indeterminee modelini iki farklı paketleme ve yeni şişelerde gördüğümü hatırlıyorum, ama şimdi yok gibi görünüyorlar. Belki başka bir adla yeniden piyasaya sürülmüştür? Bilgisi olan varsa yorum yazarsa sevinirim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.