Greyfurt

Greyfurt

Tarçın

Tarçın

Neroli

Neroli

Tütün

Tütün

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

73

20-60

2016

3056

kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 13

İLKBAHAR
yaz

% 13

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 50

KIŞ
gündüz

% 75

GÜNDÜZ
gece

% 25

GECE
captcha
Çok beğenerek kullandığım bir parfüm. Yenisini internette bulamıyorum Türkiye de hangizara mağazasınra bulabikirim
"Zaten çok iyi bilinen notaları ve benzerliklerini diğer pahalı ve saygın kokularla (veya bunların karışımıyla) tarif etmeyeceğim. Ancak burada olduğum şeyin koleksiyonumdaki en iyi kokulu kokulardan biri olduğunu söylemek istiyorum. Bu harika kokuyua sadece 50 tl ödedim. (yıl 2016) Çok lezzetli ve bağımlılık yaratan bir baharatlı anason karışımı. Oryantal / baharatlı harika bir içeriğe sahip. Kesinlikle enfes. Oldukça iyi harmanlanmış oryantal / gourmand kokusu, sonbahar / kış soğuk mevsimleri için daha iyi diyebilirim. Bu zamana kadar fiyat performans konusunda ilk alberto sego zeugma modeli daha sonra bu Zara Tone Indeterminee modelini söyleyebilirim. Kesinlikle bu iki parfümü öneririm. Alberto Sego'nun daha yoğun ve kalıcı (üst kalite) olduğunu ek belirtebilirim.
İstanbu ili için bir şişe bulmama bana yardımcı olacak biri var mı? Belki birisinin istemediği bir şişesi de olabilir. Ona da kabul. Kullanıcı adımdan ulaşabilirsiniz.
Bu parfüme şuan nereden ulaşabilirim. Zara üretimini bitirmiş sanırım. Bilen biri yazabilir mi?
Greyfurt ve tarçını birbirine bağlayan özel bir bağ olduğunu hissediyorum. Kimseyi rahatsız edecek ama çokta dikkat çekecek bir parfüm değil.
"Bu benim için öok özel ve hoşuam giden bir koku. Orta derecede yağlanmayla 6 saat ve daha fazla süren özel bir parfüm. Kalıcılığı güzel anladığınız gibi. Farklı kokular olmasına rağmen, Indeterminee modeli Valentino Uomo ile aynı krema havasına sahip bence. Denemelisiniz. Zaten Zara parfümleri ucuz ve idare eden cinsten.
Indeterminee modelini iki farklı paketleme ve yeni şişelerde gördüğümü hatırlıyorum, ama şimdi yok gibi görünüyorlar. Belki başka bir adla yeniden piyasaya sürülmüştür? Bilgisi olan varsa yorum yazarsa sevinirim.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm