Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive Erkek Parfüm

Zara markasına ait olan Tobacco Collection Rich Warm Addictive modeli, erkekler için bir koku. Bu yeni bir koku. Tobacco Collection Rich Warm Addictive 2016 yılında sunulmaya başlatılmıştır. Koku, tütün, hindistan cevizi, sandal ağacı, bal ve sedir içerir.

Üst Nota
Tütün

Tütün

Hindistan cevizi

Hindistan cevizi

Orta Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Bal

Bal

Alt Nota
Sedir

Sedir

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 20 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 70 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 80 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
70%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
80%
20 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
40%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
60%
10 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
60%
Parfüm geceye uygun
GECE
40%
10 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
75%
Orta Nota
18%
Alt Nota
7%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
30%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
10%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
50%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
10%
10 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 74
16670 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
10 Adet Oy Kullanılarak
42 Puan Aldı

Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive Erkek Parfüm Yorumları

Güzel vanilyalı bir parfüm rom kokusu da var
Öncelikle şunu söylemeliyim bu parfümü kullandığınızda bazı kadınlar çok beğenip markasını soracaklardır bazıları ise kadın parfümü mü kullanıyorsun diyebilirler çünkü orta notasında ki sandal ağacı ve bal aşırı yoğun olduğu için biraz tatlı bir koku bırakıyor ama alt notada ki sedir ağacı o tatlı kokuyu biraz olsun azaltıyor ve odunsu bir koku bırakıyor üst notada ki tütün ve hindistan cevizi kokusu pek fazla hissedilmiyor ancak orta nota da tütün olsaydı çok daha güzel bir parfüm çeşidi olabilirdi.Şahsen ben bu parfümü beğendim ve denemenizi tavsiye ediyorum.
Mrb arkadaşlar gerçekten birçok parfüm denedim birini söyleyim armani Code 630tl fiyatı ama sabah evde sıkıyorum servise gidene kadar kokusu uçuyor hiç iyi deyil memnunda kalmadım ama hakkını vermek gerekirse çok güzel kokusu var yalnız kalıcı değil. ZARANIN bu parfümünü çok sevdim en az iki gün kalıcılığı var çok güzel kokuyor ve herkes abartmiyorum bu parfümümü soruyor hiç tanımadığım biriyle iki üç dakika yanında dursam hemen kokumu soruyor.
Herkese tavsiye ederim. Fiyatıda uygun yinede karar sizin.
Bu kokuya dair ilk izlenimim: kokunun tatlı, vanilya, hindistancevizi ve çok az tütünün hakim olduğu. Biraz derin ve ağır kokuyor. Şişe, sprey ve kapak tasarımını sevmedim. Şurup şişesi gibi. Kutudan da çıkarması bayağı bir eziyetli. Saçma kutu tasarımı yapmışlar.
Kesinlikle unisex ama daha kadınsı tarafta bulunuyor. Tütün notu daha belirgin olsaydı daha çok isteyebilirdim. Diğer çoğu Zara parfümlerinden kalıcılığı daha fazla sürüyor. Bana göre çok iyi bir parfüm değil ama fiyatına değer.
Hindistan cevizi kokusu güzel, kremsi ve zengin ama yinede biraz fazla zengin, çok konsantre ve taze olmak için çok ağır. Sıcak yaz aylarında kullanmayı düşünemiyorum. Ayrıca içinde hiç tütün tespit edemedim. Bana göre değil.
Şişe ile ilgili bir sorun olup olmadığını bilmiyorum ama bunu bir Zara mağazasında denedim. Elimi kesip 5 dakika sonra ceketimi yakmak istedim. Aracımda 5 dakika geçirdikten sonra arabayı dahi satmak istedim. Muhteşem derecede güzel diyeceğimi düşünmeyim. Muhteşem derecede iğrenç ve mide bulandırıcı. Sentetik ve aşırı tatlı, ağır, itici. Bana göre asla değil. Yaklaşmam bile kullananların yanına.
Yorumları okuyorum ve aynı kokunun farklı insanlar üzerinde, farklı kokular alabildiği gerçeğini görüyorum. Kendinize bağımlılık yaratan kokular bulduğunuzda kaçırmayın. Bana göre bu parfüm gerçekten zengin ve sıcak bir koku. İlk patlama biraz alkolik ama bu saniyeler sürüyor ve kayboluyor. O alkol ağırlı hemen gidiyor. Tütüne katılıyorum, güçlü değil ve yumuşak kokuyor. Özellikle kadınsı değil. Erkekler için en ideal hindistan cevizi ve tütün kokusu.
Yaklaşık kalıcılığı 4 saat sürüyor. En az 4 saat diyelim çünkü 7 ila 8 saat sürüyor ama alacak arkadaşları en azı söyleyerek olumsuz tepkiler almayı istemiyorum. Ben seviyorum ve parasına değer.
Çoğunlukla kokuda tütün, vanilya, hindistancevizini hissediyorsunuz. Yaz sonunda denedim ve nefret ettim. Çok sert ve çok erkeksi. Halbuki harika olacağını düşünmüştüm. Kışın tekrar denedim ve çok sevdim. Tamamen unisex. Kış gününde mükemmel oluyor ve ona göre tavsiye ediyorum.
Ucuz bir mumya kokusu gibi birşey bu :D çok ilginç. Tütün notası içerisinde hiç yok. Sadece son derece sentetik hindistancevizi ve tabanda bal / vanilya ile kapanıyor. Paranızı bunun için kesinlikle harcamayın ve saklayın. Tütün kokusu arıyorsanız bence bundan uzak durun. Tobacco yazıyor ama alakası yok.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER