Zara Tobacco Collection Rich Warm Addictive Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Tütün

Tütün

Hindistan cevizi

Hindistan cevizi

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Bal

Bal

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 18

alt nota oranı
Alt Nota

% 7

74

20-60

2016

3285

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 81

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 33

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 67

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 17

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 67

SONBAHAR
kış

% 17

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE

Tobacco Collection Rich Warm Addictive Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Tobacco Collection Rich Warm Addictive parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir14912
Güzel vanilyalı bir parfüm rom kokusu da var
Aaksoz147
Öncelikle şunu söylemeliyim bu parfümü kullandığınızda bazı kadınlar çok beğenip markasını soracaklardır bazıları ise kadın parfümü mü kullanıyorsun diyebilirler çünkü orta notasında ki sandal ağacı ve bal aşırı yoğun olduğu için biraz tatlı bir koku bırakıyor ama alt notada ki sedir ağacı o tatlı kokuyu biraz olsun azaltıyor ve odunsu bir koku bırakıyor üst notada ki tütün ve hindistan cevizi kokusu pek fazla hissedilmiyor ancak orta nota da tütün olsaydı çok daha güzel bir parfüm çeşidi olabilirdi.Şahsen ben bu parfümü beğendim ve denemenizi tavsiye ediyorum.
misafir20788
Mrb arkadaşlar gerçekten birçok parfüm denedim birini söyleyim armani Code 630tl fiyatı ama sabah evde sıkıyorum servise gidene kadar kokusu uçuyor hiç iyi deyil memnunda kalmadım ama hakkını vermek gerekirse çok güzel kokusu var yalnız kalıcı değil. ZARANIN bu parfümünü çok sevdim en az iki gün kalıcılığı var çok güzel kokuyor ve herkes abartmiyorum bu parfümümü soruyor hiç tanımadığım biriyle iki üç dakika yanında dursam hemen kokumu soruyor.
Herkese tavsiye ederim. Fiyatıda uygun yinede karar sizin.
sener
Bu kokuya dair ilk izlenimim: kokunun tatlı, vanilya, hindistancevizi ve çok az tütünün hakim olduğu. Biraz derin ve ağır kokuyor. Şişe, sprey ve kapak tasarımını sevmedim. Şurup şişesi gibi. Kutudan da çıkarması bayağı bir eziyetli. Saçma kutu tasarımı yapmışlar.
perfumeman
Kesinlikle unisex ama daha kadınsı tarafta bulunuyor. Tütün notu daha belirgin olsaydı daha çok isteyebilirdim. Diğer çoğu Zara parfümlerinden kalıcılığı daha fazla sürüyor. Bana göre çok iyi bir parfüm değil ama fiyatına değer.
hamza
Hindistan cevizi kokusu güzel, kremsi ve zengin ama yinede biraz fazla zengin, çok konsantre ve taze olmak için çok ağır. Sıcak yaz aylarında kullanmayı düşünemiyorum. Ayrıca içinde hiç tütün tespit edemedim. Bana göre değil.
hakan
Şişe ile ilgili bir sorun olup olmadığını bilmiyorum ama bunu bir Zara mağazasında denedim. Elimi kesip 5 dakika sonra ceketimi yakmak istedim. Aracımda 5 dakika geçirdikten sonra arabayı dahi satmak istedim. Muhteşem derecede güzel diyeceğimi düşünmeyim. Muhteşem derecede iğrenç ve mide bulandırıcı. Sentetik ve aşırı tatlı, ağır, itici. Bana göre asla değil. Yaklaşmam bile kullananların yanına.
dursun
Yorumları okuyorum ve aynı kokunun farklı insanlar üzerinde, farklı kokular alabildiği gerçeğini görüyorum. Kendinize bağımlılık yaratan kokular bulduğunuzda kaçırmayın. Bana göre bu parfüm gerçekten zengin ve sıcak bir koku. İlk patlama biraz alkolik ama bu saniyeler sürüyor ve kayboluyor. O alkol ağırlı hemen gidiyor. Tütüne katılıyorum, güçlü değil ve yumuşak kokuyor. Özellikle kadınsı değil. Erkekler için en ideal hindistan cevizi ve tütün kokusu.
Dogancan61
Yaklaşık kalıcılığı 4 saat sürüyor. En az 4 saat diyelim çünkü 7 ila 8 saat sürüyor ama alacak arkadaşları en azı söyleyerek olumsuz tepkiler almayı istemiyorum. Ben seviyorum ve parasına değer.
Ardasayin
Çoğunlukla kokuda tütün, vanilya, hindistancevizini hissediyorsunuz. Yaz sonunda denedim ve nefret ettim. Çok sert ve çok erkeksi. Halbuki harika olacağını düşünmüştüm. Kışın tekrar denedim ve çok sevdim. Tamamen unisex. Kış gününde mükemmel oluyor ve ona göre tavsiye ediyorum.
atasoy08
Ucuz bir mumya kokusu gibi birşey bu :D çok ilginç. Tütün notası içerisinde hiç yok. Sadece son derece sentetik hindistancevizi ve tabanda bal / vanilya ile kapanıyor. Paranızı bunun için kesinlikle harcamayın ve saklayın. Tütün kokusu arıyorsanız bence bundan uzak durun. Tobacco yazıyor ama alakası yok.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.