Zara Red Vanilla Unisex Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Zara Red Vanilla Unisex Parfüm

Zara tarafından sunulan Red Vanilla, kadınlar ve erkekler için unisex meyveli çiçek kokusu. Bu yeni bir koku. Red Vanilla, 2015 yılında piyasaya sürüldü. Parfümün içeriğinde armut, siyah frenk üzümü, iris, vanilya, pralin, paçuli ve tonka fasulyesi özellikleri bulunmaktadır.

Üst Nota
Armut

Armut

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Iris

Iris

Orta Nota
Vanilya

Vanilya

Pralin

Pralin

Alt Nota
Paçuli

Paçuli

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Zara Red Vanilla Unisex Parfüm Kalıcı mı?

Zara Red Vanilla Unisex Parfüm kalıcılık konusunda toplam 22 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 66 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 59 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
66%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
59%
22 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
64%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
36%
11 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
33%
Parfüm geceye uygun
GECE
67%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
62%
Orta Nota
22%
Alt Nota
16%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
27%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
0%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
18%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
55%
11 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-60 Yaşlar için uygun
2015 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 72
23568 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Zara Red Vanilla Unisex Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
11 Adet Oy Kullanılarak
56 Puan Aldı

Zara Red Vanilla Unisex Parfüm Yorumları

Tatlı kokuyu severim ama benim için bu modelin kalıcılığı sadece birkaç saat sürer. Tekrar satın almam
ambalaj şık ve ağır ve asla kırılmaz, keşke burada yeniden doldursalar

güzel koku, baş döndürücü, birkaç saat kalıcılığı sürüyor, çok uzun değil, giysilerde hoş bir iz bırakıyor. Şişe uzun bir süre gidiyor sanırım 6 ay, belki biraz daha fazla belki bir yıl, hatırlamıyorum ama

Vanilya aksanlarını seviyorsanız verdiğiniz paraya değer. Bu yıl yine kokusunu aldığımı ve çok etkilenmediğimi söylemem gerek ama hafızamda daha yoğun

Not : Başka bir Zara parfümüm var ve kokularının TÜM kalıcı olmadığını fark ettim.
Kalabalık hoş, tatlı ama çok tatlı değil, zarif ve güzel. Kalıcı güç iyi değil. Parfümlere ilk başladığımda almıştım. Bu konuda söylenecek pek bir şey yok.
Vanilya kokusunu seviyorum ama kalıcılığının çok zayıf olduğu konusunda hemfikir olabilirim. Ama yine de seviyorum, çok basit ve güzel.
Bunu ilk aldığımda beğenmemiştim. Ancak içimde büyüdü. Beklediğim tatlı bir koku değil, daha ciddi ve seksi bir koku. Kendine güvenen kadın koku. Vanilyayı bence çok almıyorsun.
Ah, üniversite günlerimin kokusu.

Çoğu zaman çantamda 30 ml EDT taşıdığım için bu benim vazgeçilmez ve imza kokumdu. Elbette bu bana LVEB'yi hatırlatıyor (bir kez deri ve kağıt şerit üzerinde denedim, popülaritesi nedeniyle hiç satın almadım. Kalabalıkta aynı kokuyu almak benim seçimim değildi), ancak bu daha çok LVEB'in biraz daha keskin kız kardeşi gibi geldi. Ucuz görünmüyor, tatlı ama bazen onun daha karanlık, daha gizemli yönlerini görebiliyordunuz.

En belirgin notaları siyah frenk üzümü ve pralin olacaktır. Arka planda vanilya ve paçuli eşliğinde ön planda ve her zaman mevcut. Vanilya oldukça bastırılmış, bu nedenle "Kırmızı Vanilya" adı en azından bana oldukça yanıltıcı geliyor. Bunun LVEB'den benim için farkı, vanilya-paçuli (veya tonka?) kombinasyonunun neredeyse daha odunsu, biraz kösele bir nüansı taklit ettiği daha sıcak, daha kasvetli kurudur. En çok bu aşamadan zevk alıyorum.

Bu kokuyu her zaman ÇOK cömertçe uygularım (10-12 spreyden bahsediyorum) çünkü bunun sürmeyeceğini biliyordum ve sadece maksimum 3 spreyde uygularsam projelendirdim. Sprey üzerinde ağır olmak aslında bu kokunun ömrünü 4-5 saatlik işarette orta düzeyde projeksiyonla uzatmaya yardımcı olur. Sonuçta bir EDT, performansından çok fazla bir şey beklemiyordum. Fiyat noktası göz önüne alındığında, ödediğinizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız.
Paçuli olup olmadığından emin değilim ama bu gerçekten bana güzel kokmuyor.
bu zor bir şey. açılışını çok beğendim. Nedense çilek kadar bergamot da kokusu alıyorum, ilk spreyde oldukça sitrik bir etki bırakan kokunun neden listelenmediğinden emin değilim. sonra kuruyup jenerik de olsa çok güzel bir vanilya, kırmızı dut ve paçuli karışımına dönüşüyor. Ancak, bu cildimde acı oluyor. yarım saat sonra neredeyse yanmış lastik gibi kokar ve bir o kadar uzun sürer. ama şaşırtıcı bir şekilde, giysiler üzerinde harika kokuyor.
Zayıf uzun ömürlü, genel meyveli çiçek. İşleri yürütmek için iyi. Bunu sık sık yatağa sıkıyorum.
Belirgin bir parfüm. Tatlı ama çiçekli gibi de.. hatta meyve de var ve hepsini kombine edip güzel bir şey çıkarmak büyük iş ..
Dürüst olmak gerekirse, Zara kokuları ile ödediğiniz paranın karşılığını alırsınız. İlginç bir koku, bu çok bağımlılık yapıcı ve tatlı. Olumsuz yanı, fark etme ve uzun ömürlülüğün var olmamasıdır. Tüm gün boyunca püskürtebilirsiniz ve en fazla yarım saat kadar cilt kokusu gibi kalacaktır. Uygun fiyatlı ve güzel bir koku olmasına rağmen, performans iyi değil. Bu nedenle Zara kokularının abartmaya değeceğini düşünmüyorum. Ek olarak, bir tasarımcı kokusunun bir kopyasını arıyorsanız, paranızı Zara'ya harcamayın, çünkü uzun vadede kalitenin bu konuda gerçekten kötü olduğunu fark edeceksiniz.
Biraz meyveli vanilya, ama çoğunlukla vanilya içeriğine sahip. Yine de çok ucuz.
https://www.albertosego.com/alberto-sego-lnc-bayan-parfum-kod-no-1110
koku tarzı neredeyse aynı. Bu daha kalıcı öneririm. Fiyatı da çok uygun. Güzel bir çalışma olmuş.
Arada kalıp almıştım keşke almasaydım, etrafta çoğu kişide olan bir parfüm 18 yaşındaki ben ve 50 yaşındaki anneme ağır geldi. Tavsiye etmiyorum ama kalıcılığı gerçekten beğendim
bu parfüme benzer parfüm arayanlara önerebilirim
https://www.albertosego.com/alberto-sego-lnc-bayan-parfum-kod-no-1110
memnunum
Tatlı olan bu zara kokusunu seviyorum ama üzerimde sadece birkaç saat kalıyor. Bu yüzden fiyat ucuzluğuna istinaden daha fazla sprey ile açığı kapatabilirsiniz. Tekrar satın almam ama.
Ambalajı şık ve ağır. Asla kırılmıyor, bu arada güzel bir koku. Çok uzun olmasa da kalıcılık birkaç saat sürüyor, kıyafetlerde hoş bir iz bırakıyor. Kalıcılık daha iyi olabilirdi.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER