Zara Red Vanilla Unisex Parfüm
en iyi açık parfüm
Armut

Armut

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Iris

Iris

Vanilya

Vanilya

Pralin

Pralin

Paçuli

Paçuli

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

üst nota oranı
Üst Nota

% 62

orta nota oranı
Orta Nota

% 22

alt nota oranı
Alt Nota

% 16

72

18-60

2015

7185

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 65

KALICILIK
farkedilirlik

% 58

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 13

SONBAHAR
kış

% 63

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 29

GÜNDÜZ
gece

% 71

GECE

Red Vanilla Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Red Vanilla parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir22909
Dürüst olmak gerekirse, Zara kokuları ile ödediğiniz paranın karşılığını alırsınız. İlginç bir koku, bu çok bağımlılık yapıcı ve tatlı. Olumsuz yanı, fark etme ve uzun ömürlülüğün var olmamasıdır. Tüm gün boyunca püskürtebilirsiniz ve en fazla yarım saat kadar cilt kokusu gibi kalacaktır. Uygun fiyatlı ve güzel bir koku olmasına rağmen, performans iyi değil. Bu nedenle Zara kokularının abartmaya değeceğini düşünmüyorum. Ek olarak, bir tasarımcı kokusunun bir kopyasını arıyorsanız, paranızı Zara'ya harcamayın, çünkü uzun vadede kalitenin bu konuda gerçekten kötü olduğunu fark edeceksiniz.
misafir12773
Biraz meyveli vanilya, ama çoğunlukla vanilya içeriğine sahip. Yine de çok ucuz.
misafir15730
https://www.albertosego.com/alberto-sego-lnc-bayan-parfum-kod-no-1110
koku tarzı neredeyse aynı. Bu daha kalıcı öneririm. Fiyatı da çok uygun. Güzel bir çalışma olmuş.
ayseeekc
Arada kalıp almıştım keşke almasaydım, etrafta çoğu kişide olan bir parfüm 18 yaşındaki ben ve 50 yaşındaki anneme ağır geldi. Tavsiye etmiyorum ama kalıcılığı gerçekten beğendim
misafir23783
bu parfüme benzer parfüm arayanlara önerebilirim
https://www.albertosego.com/alberto-sego-lnc-bayan-parfum-kod-no-1110
memnunum
misafir3294
Tatlı olan bu zara kokusunu seviyorum ama üzerimde sadece birkaç saat kalıyor. Bu yüzden fiyat ucuzluğuna istinaden daha fazla sprey ile açığı kapatabilirsiniz. Tekrar satın almam ama.
misafir23265
Ambalajı şık ve ağır. Asla kırılmıyor, bu arada güzel bir koku. Çok uzun olmasa da kalıcılık birkaç saat sürüyor, kıyafetlerde hoş bir iz bırakıyor. Kalıcılık daha iyi olabilirdi.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.