Zara Oriental Delice Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Kahve

Kahve

Yasemin

Yasemin

Beyaz çikolata

Beyaz çikolata

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

74

20-60

2017

2367

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 20

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 80

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 40

İLKBAHAR
yaz

% 40

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 40

GÜNDÜZ
gece

% 60

GECE

Oriental Delice Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Oriental Delice parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir23751
alberto sego parfüm markasının opiu modeline benziyor. Bunu bulamazsanız alberto sego opiu almanızı tavsiye ederim.
misafir14365
Bu parfümü kullandım inanın ki gece için çok kullanımlı çok etkili çok çekici koku. Ayıp olmasın yanlış anlamayın açık söyleyeceğim kokuyu alan insan ❤️💗 oluyor ☺️☺️ bu arada ben bu kokuyu bulamıyorum bilenler varsa nerede satıldığını Instagrama yazabilirsiniz.
misafir25437
Enteresan notalara sahip ve hiç denemedim. Hem kahve çekirdekleri hem de beyaz çikolatayı seviyorum. Denemek için sabırsızlanıyorum.
misafir22049
Hafif, kremsi kahve. Kulağa hoş geliyor değil mi? ama hoş değil. Pişmanım :D
misafir25429
Üst notalar gerçekten de bazı tatlı paçuli ve kahve kokuları içeriyor. Birkaç dakika sonra bence bu, kasvetli bir toz kokusu, çok sentez ve baş ağrısına neden olur.
Tüm Zara parfümleri benim düşüncemde çok belirleyicidir, asla parfümleri ilk notalarına dayanarak satın alınmaz. En sevdiğiniz parfümler gibi kokuyorlar, ama kuruduklarında hepsi aynı koku haline geliyor. Ben kişisel olarak çok fazla zevk almıyorum ama bu belki sizin için iyi olabilir.
misafir5690
Bildiğiniz bir şişe armani privé gibi.
misafir26442
Tam bir dupe değil ama çok yakın. Bu parfümün peşinde koştum, sadece makul bir fiyata satan bir kişi vardı ve hemen aldım. Lezzetli beyaz çikolata ile mükemmel uyum sağlayan o güzel zengin koyu kahve tonuna sahip. Ruhumu şaha kaldırmak için bunu püskürtmeyi seviyorum. Çok lezzetli ama aşırı gourmand ve hastalıklı bir tatlı değil. Anladım ki güzel kokmak için fazla para vermeye gerek yok.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.