Bergamot

Bergamot

Dağ çileği

Dağ çileği

Palisander gülağacı

Palisander gülağacı

Vanilya

Vanilya

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 85

orta nota oranı
Orta Nota

% 10

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

78

20-60

2013

6365

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 65

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 13

SONBAHAR
kış

% 38

KIŞ
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE
captcha
Sonbahar-kış aylarında da gün boyu giyilebilecek yumuşak bir gece parfümü. Çok uygun fiyata tozlu ve çok kadınsı.
Birkaç gün önce bizim ildeki Zara mağazası raflarında bu kokuyu gördüm ve hemen aynı anda şık ve gizemli bir şey hatırlatan zarif fumé şişesinin çekiciliğini beni etkiledi. Bu yüzden merak ettim ve tester şişeyi püskürttüm. Ve sürpriz. Derin ya da güçlü ya da ağır bir gece kokusu değil. Ancak yumuşak ve pudralı bir bulut halinde çok kadınsı ve değişik bir koku. Yine de sıcak ve vanilya tabanı daha mükemmel. Meyveli bir dokunuş kokusu aldım. Çok kadınsı ve yumuşak ve kullanmak için bence kendinizi hazır edin. Ben çok beğendim.
Bu süper kadınsı ve muhteşem. Çok temiz ve yumuşak aynı zamanda biraz tatlı.
Bu parfümü çok seviyorum. Fiyatına göre çok fazla. Taze tozlu kokusu var. Uzun ömürlü. Bir şişe yedeklemeyi düşünüyorum.
Ben yorumları okuduktan sonra satın aldım ve kesinlikle güzel olduğunu söylemeliyim. Derin kehribar kokusu alıyorum. Aynı zamanda vanilya, biraz çikolata ve sonra biraz da bebek pudrası. Henüz uzun ömürlü diye yorum yapamam ama bir saat önce sıktığım parfümün benden yayılan kokusunu alabiliyorum. Süper. Ayrıca sitenizde süper. Buradaki bilgiler ve yorumlar sayesinde aldım ve yanılmadan kapalı kutu aldığım ve beğendiğim ilk parfüm. Teşekkür ederim.
Kehribar ve vanilya. Sıcak, seksi, rahat, kadınsı. Ucuz! Daha ne olmasını istiyorsunuz ? İçindeki kendini cılız da olsa hissettiren ama muhteşem aromaya sahip çileğide söylemeden edemeyeceğim.
Narciso Poudree EDP kullanan varsa inanın çok benziyor. Zara'ya başka bir şey satın almak için gitmiştim ama nuit ile karşılaştım ve aldım. Birkaç koku test ettim ve bunu beğendim. Bence fiyat performans parfümü.
Tozlu tatlı bir koku arıyordum ve onu buldum. Her gün ve her saat kullanım için uygun. Narciso Rodriguez EDP ile benzer ama bu daha ucuz. Seksi ve kadınsı kokuyor. Seveceğinizi umduğum bir parfüm.
Kışın kullanım için hoşuma giden bir parfüm. Koleksiyonumdaki en rahat koku. Bu kokuyu 1 kelimeyle anlatmak zorunda kalsaydım, şöyle diyebilirdim: Rahat. Bir sürü bebek pudrası ve belki biraz çilek kokusu alıyorum :D Ama sadece son notalarda, çilek izleri, vanilya / kehribar haline dönüşüyor.. Evet, parfüm iyi bir parfüm. Fiyatı da çok büyük bir artı. Düşük maliyetine göre de kalıcılığı süper. Bence denenmesi gereken bir parfüm.
Çilek kokusu hissettiğim güzel parfüm. Pudra şekerine benzer bir his ile tatlı. Çok sıcak, rahat ve kadınsı aynı zamanda çok rahatlatıcı ve güzel. Ona bayılıyorum. Bu benim en sevdiğim parfümlerden biri ve cildimdeki kalıcılığı en az 10 saat sürer. Sık sık kullanırım ve çok fazla övgü aldım. Beni en sıkıntılı günlerde dahi çok iyi hissettiriyor. Ve bu muhteşem bir şişe ve kutuya sahip.
Bu EDP'ye aşığım. Kesinlikle Givenchy L'ANGE NOIR modelini hatırlatıyor. Cildimde badem, vanilya, sıcak ve baharatlı (badem gibi kokusu olmamasına rağmen) hisleri hissedebiliyorum. Çooook sevdim. Ucuz ama güzel bir sürpriz. Benim için ürettiler sanırım :D 2017 yılında tasarlanan şişe tamamen farklı görünüyor. Daha minimalist modern tasarıma sahip.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm