Meyve notaları

Meyve notaları

Mandalina

Mandalina

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Pralin

Pralin

Çiçek notaları

Çiçek notaları

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 52

orta nota oranı
Orta Nota

% 31

alt nota oranı
Alt Nota

% 17

68

20-45

2016

7784

kalıcılık

% 62

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 25

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 75

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 38

İLKBAHAR
yaz

% 13

YAZ
sonbahar

% 13

SONBAHAR
kış

% 38

KIŞ
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE
captcha
Bu parfüme dayanamıyorum. Aşırı tatlı, sentetik bir karmaşa gibi. Kelimenin tam anlamıyla beni mide bulantısına teşvik ediyor. Notalar çok güzel görünüyordu ama vanilya, pralin veya meyve alamadım. Plastik sentetik tatlı bir koku. Bu sadece bir şişedeki baş ağrısını temsil edebilir.
Çok tatlı. Başlangıçta çok meyveli. ilk turunçgil patlaması ile başlıyor. Tatlılık zamanla hafif çiçeklere dönüşüyor. Süper sofistike değil ama güzel ve akşam için harika denilebilir.
Zara şişeyi tekrar değiştirdi. Eskisinde yan tarafta mor plastik var. Kalıcı gücü çok uzun değil. Fiyatıda artmış
Güzel ama çok ışıklı ve uzun ömürlü değil. Aslında, şu anda kullandığım parfümlerin içerisindeki birkaç kokulu aromaya oldukça çok benziyor. Değişik bir parfüm değil. Lily Pad gibi bir isimle biraz sulu içerik bekliyordum ama bu kesinlikle bir deniz manzarası içermiyor. Tatlı kokuları beğenirseniz denemeye değer :)
Olumsuz yorumlar yazmaktan hoşlanmam ama burada başka şansım yok gibi geliyor. Bazen bir parfümden hoşlanmasam dahi başkaları tarafından yine de güzel yorumlar alabiliyorum. Ama bu modelde çevremde ne kadar kişi var hepsi olumsuz dönüş yaptı. Aşırı tatlı, sentetik bir karmaşa. Tam anlamıyla benim midemi bulandırıyor. Notalar o kadar harika görünüyordu ki, vanilya, pralin ya da meyveler ama kullanınca sadece plastik ve baş ağrısı..
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm