Zara Lily Pad Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Meyve notaları

Meyve notaları

Mandalina

Mandalina

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Pralin

Pralin

Çiçek notaları

Çiçek notaları

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 52

orta nota oranı
Orta Nota

% 31

alt nota oranı
Alt Nota

% 17

68

20-45

2016

2697

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 64

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 40

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 40

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 40

GÜNDÜZ
gece

% 60

GECE

Lily Pad Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Lily Pad parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
feriha
Güzel ama çok ışıklı ve uzun ömürlü değil. Aslında, şu anda kullandığım parfümlerin içerisindeki birkaç kokulu aromaya oldukça çok benziyor. Değişik bir parfüm değil. Lily Pad gibi bir isimle biraz sulu içerik bekliyordum ama bu kesinlikle bir deniz manzarası içermiyor. Tatlı kokuları beğenirseniz denemeye değer :)
hatice
Olumsuz yorumlar yazmaktan hoşlanmam ama burada başka şansım yok gibi geliyor. Bazen bir parfümden hoşlanmasam dahi başkaları tarafından yine de güzel yorumlar alabiliyorum. Ama bu modelde çevremde ne kadar kişi var hepsi olumsuz dönüş yaptı. Aşırı tatlı, sentetik bir karmaşa. Tam anlamıyla benim midemi bulandırıyor. Notalar o kadar harika görünüyordu ki, vanilya, pralin ya da meyveler ama kullanınca sadece plastik ve baş ağrısı..


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.