Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Zara Joyful Tuberose Bayan Parfüm

Zara Joyful Tuberose, kadınlar için meyveli çiçekli bir koku. Bu yeni bir koku. Joyful Tuberose, 2016'da piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Sonia Constant. Üst notalarda siyah frenk üzümü, greyfurt, limon ve portakal; orta notalar elma, sedir; temel notalar misk, sandal ağacı, kumarin ve vanilyadır.

Üst Nota
Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Greyfurt

Greyfurt

Limon

Limon

Portakal

Portakal

Orta Nota
Elma

Elma

Sedir

Sedir

Gardenya

Gardenya

Misk

Misk

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kumarin

Kumarin

Vanilya

Vanilya

Zara Joyful Tuberose Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Zara Joyful Tuberose Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 20 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 71 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
69%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
71%
20 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
70%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
30%
10 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
70%
GECE
GECE
30%
10 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
59%
Orta Nota
32%
Alt Nota
9%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
40%
YAZ
YAZ
0%
SONBAHAR
SONBAHAR
30%
KIŞ
KIŞ
30%
10 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 70
18756 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Zara Joyful Tuberose Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
10 Adet Oy Kullanılarak
52 Puan Aldı

Zara Joyful Tuberose Bayan Parfüm Yorumları

Bu modeli bulamayan arkadaşlar joyful tuberose yerine size aberto sego 1160 modelini öneririm. Aşırı kalıcı ve nerdeyse aynı koku. https://www.albertosego.com/alberto-sego-bomb-bayan-parfum-kod-no-1160
Kimin icin:
Zara Joyful Tuberose , kadınlar için çiçekli ve meyveli bir parfümdür.
Fiyat
Hediye olduğundan fiyat konusunda emin değilim. Online kontrol yaptım ama 30ml şişe için fiyat bulamıyorum. Üst boyutlar bile çok uygun fiyatta idi.
Zara Joyful Tuberose ile Tecrübem
Ürünün bütün ambalajı çok hoş. Aslında, çok lüks bir görünüme sahip. Bir kutu ile süper kadınsı şekilde size geliyor. Görünüşünü o kadar çok seviyorum ki bittiğinde, muhtemelen şişeyi saklayacağım. Notalara bakıldığında, son derece çiçek olduğunu düşünürdüm. Ancak yine de çok ince bir çiçek kokusu var. Güzel ve taze, yatıştırıcı ve sakinleştirici bir etkisi var. Kesin kokusunu söylemek son derece zor. Düpedüz çiçek değil, kıvrılmış. Çok kadınsı ve ben onu seviyorum. Gecenin yanı sıra gece için iyi çalışıyor. Kesinlikle güzel bir hediye için harika seçenek. Parfümün kalma gücü de iyidir. İki saat boyunca taze kalıyor kıyafetlerin üzerinde duruyor.
Bu parfüm allık pembe bir karton kutu içinde geliyor. Kutunun kendisi çok lüks hissettiriyor. Kadifemsi yumuşak dokusunu betimlemiş. Yazı tipleri pembemsi-gümüş tonlarındadır. Gerçek parfüm şişesi sevimli küçük kare şeklinde, allık pembe renkli bir şişedir. Bütün ambalaj süper kadınsı. Olgun ve sofistike görünümlü bir şişe gibi. Şişe fazla hacimli değil, bu yüzden seyahat için kullanılabilir. Koku da mükemmel.
Son zamanlarda bazı iyi yüksek bel kıyafetleri ararken Zara mağazasına gittim. Son olarak tamamen farklı bir şeyler satın aldım.
Parfüm kullanmayı çok seviyorum ve Zara'daki koku standınıı görür görmez kendimi durduramadım. Mevcut olan her kokuyu denedim. Ve beni anında kendine aşık eden bir koku 'Joyful Tuberose' denilen şeydi. Beni bu kadar sevindiren şeyi bilmek ister misin? O zaman okumaya devam edin😊
Fiyatı: sudan ucuz bir kere. Elbette avantajlı olunca daha büyük şişeyi seçmek zorunda kaldım.
Ambalaj: Bu parfüm allık pembe bir karton kutu içinde geliyor. Şişe kare şeklinde ve opaktır. Dış kutu ile aynı renktedir. Üzerinde yazı tipi gümüş rengidir. Bütün paketleme çok güzel ve kadınsı. İnanın bana, şişenin kendisini gördüğüm anda satın aldım.
Şişe fazla hacimli değildir ve kolayca taşınabilir. Bu konuda en iyi parfümler alberto sego parfümleri ve zara. Alberto sego bir tık daha kaliteli ürünler yapıyor onu da belirteyim.
Koku: Koku taze ve çiçektir. Bu ucuz çiçek kokuları gibi değil. Çok ince ve kadınsı olan çok hoş bir çiçek kokusu.
Onu ilk kokladığımda aşık oldum ve tam o anda yeni günlük kokumu bulduğumu belirtebilirim.
Gündüz vakti mükemmel bir koku ve zaten her gün severek kullanıyorum.
Dayanma gücü: İlk 2 ila 3 saat boyunca taze ve daha sonra bütün gün boyunca elbiseleri bekleyen çok hoş bir kokuya bürünüyor. Bu noktada tekrar taze ve parlak kokmasını sağlamak için yeniden uygulayabilirsiniz.
Parfümü daha uzun süre dayanması için takip ettiğim birkaç ipucu : Her zaman nemli cildinize parfüm uygulayın. Cildiniz kokuyu kuru cilde uyguladığınızdan daha uzun süre tutacaktır.
Nabız noktalarınıza parfüm uygulayın ve vücudunuzdaki sıcak bölgelere uygulayın.
Saçınızın tüm gün harika kokmasını istiyorsanız, kullanmadan önce saç fırçası üzerine bir miktar parfüm püskürtün. Parfümü doğrudan saça püskürtmeyin çünkü saçı kurutabilir.
Satın alırım / geri alır mıyım?
İkisine de evet.
Umarım bu inceleme hoşunuza gitti. Güzel kokulu günler dilerim.
Son zamanlarda Zara mağazasına gittim. Çünkü parfümlerimin hepsi bitmişti. Parfümleri çok seviyorum ve Zara'daki koku testlerini gördüğümde kendimi durduramadım ve her türlü kokuyu denedim. Ve bana anında aşkı yansıtan bu modele bayıldımmm. Bence mükemmel bir koku. Kadınlığınızı size hissettirecek.
Bugünün değerlendirmesi Zara'dan joyful tuberoze. Parfümleri kullanmayı çok seviyorum ve her zaman bir sonraki en iyi parfümün peşindeyim. Zara koleksiyonlarında gerçekten güzel parfümler var. Birden fazla aldım ve bunlardan biri de Zara Joyful Tuberose EDT. Şimdi incelemeye girelim 🙂
Zara Neşeli Tuberose EDT Toilette İnceleme
Zara Joyful Tuberose Eau De Toilette ile Deneyimim:
Bu parfüm bir allık kutusu gibi pembe karton kutu içinde. Kutunun kendisi çok lüks hissettiriyor. Kadife pürüzsüzlüğünü hatırlatıyor. Yazı tipleri pembemsi tonda. Gerçek parfüm şişesi sevimli küçük kare şeklinde, allık pembe renkli bir şişedir. Bütün ambalajlar süper kadınsı. Olgun ve sofistike görünümlü bir şişeye sahip. Kapak sıkı bir şekilde spreye uyuyor. Şişe çok büyük değil, bu yüzden seyahat için kullanılabilir. Çantada kolay taşınabiliyor.
Bu parfümün kokusu bana bahçedeki parlak bir günü hatırlatıyor. Koku çok taze ve çiçeksi. Bu kokuyu çok seviyorum! Sadece çiçek değil. Çok ince olmasına rağmen, bir narenciye etkisi de vardır. Cildimde vanilya tipi bir kokuya dönüşüyor. Koku çok yatıştırıcı ve sakinleştirici, ama içinde hiç bir tuberose notu hissedemedim.
Düzgün çiçek kokusu almamayı seviyorum. Arada çok güzel bir notaya sahip, bu çok benzersiz ve kesinlikle onu seviyorum. Koku ayrıca beyaz çiçekler ve kadınsı toz notaları içerir. Gündüz kullanım için mükemmeldir. Bana bahar mevsimini hatırlatan bir koku. Taze hava, baharın başlangıcında hafif bulutlu bir gün, bu koku size böyle bir günü hatırlatır. Annenize, kayın validenize veya kendinize hediye etmek için mükemmel, çok zarif bir parfüm. Genç kızlara pek tavsiye etmem. Bu kokunun kalma gücü müthiş. 2-3 saat boyunca aydınlık ve taze kalır ve günün geri kalanı için kıyafetlerinizde hala kendini hissettirir. Çok yakın olmadıkça dışarıdan ama pek belli olmaz.
Zara Neşeli Tuberose Eau De Toilette Artıları:
Uygun fiyat aralığı.
Lüks paketleme.
Güzel koku.
Gündüz için mükemmel.
Çok kadınsı ve lezzetli bir koku.
Çiçek kokusuna hafif narenciye bükümleri vardır.
Zara Neşeli Tuberose Eau De Toilette Eksileri:
Kalıcı güç daha iyi olmalıydı.
Tuberose gibi kokmuyor.
Yumuşak narenciye ve genç tatlı gardenya kokusu. Sudan da ucuz fiyatı var. Al oda kokusu yap o derece. Üstelik çokta şahane bir parfüm.
İlk çıkış notaları portakal daha sonra güzel bir çiçeğe, kadınsı kokuya dönüşür. Sadece dezavantajı: 2-3 saat kalıcılık sürüyor. Bir EDP sürümünde de görmek hoşuma giderdi. Biraz kalıcı yapsa artık şu zara parfümlerini.
Alışveriş merkezindeki ZARA mağazasından küçük bir şişe satın aldım. Sadece bir şişe dolusu gardenya kokusu. Notalarda belirtilen diğer içeriklerin hiçbirini hissedemedim. Koku dümdüz devam ediyor. Yinede başarılı bir gardenya. Şişe çok güzel. Kendisi de çok ucuz. Mağazadaki diğerlerinin seçtiğimden daha iyi olduğuna dair bir his var ama içimde. Olmadı bitince diğerlerini denerim.
Bu ucuz keşif koleksiyonum içerisindeki özel kokularından biridir. Gerçekten lezzetli ve eğlenceli. Başlangıçta kek kokusu gibi bir koku oluşuyor. Daha sonra sulu başlangıç yanında ​​vanilya tarafından tatlandırılmış kremsilik ve ardından meyve suyu kokusu kalır. Uzun ömürlü bir parfüm olmadığını ek olarak söyleyebilirim.
Fiyatı için çok iyi bir parfüm. Zarif, şık ve gündüz parfümü. Pahalı ürünler kadar mükemmel. Ailecek seviyoruz.
Neşeli ama çok gürültülü, kesinlikle üst düzey notalarda yoğun portakal kokusu alıyorum. Sudan ucuz bu arada.
Bu fiyata özellikle daha iyi tatlı bahçe kokuları var.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER