Zara Joyful Tuberose Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Greyfurt

Greyfurt

Limon

Limon

Portakal

Portakal

Elma

Elma

Sedir

Sedir

Gardenya

Gardenya

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kumarin

Kumarin

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 59

orta nota oranı
Orta Nota

% 32

alt nota oranı
Alt Nota

% 9

70

18-50

2016

6441

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 83

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 17

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE

Joyful Tuberose Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Joyful Tuberose parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir4516
Bu modeli bulamayan arkadaşlar joyful tuberose yerine size aberto sego bomb modelini öneririm. Aşırı kalıcı ve nerdeyse aynı koku.
misafir24287
Kimin icin:
Zara Joyful Tuberose , kadınlar için çiçekli ve meyveli bir parfümdür.
Fiyat
Hediye olduğundan fiyat konusunda emin değilim. Online kontrol yaptım ama 30ml şişe için fiyat bulamıyorum. Üst boyutlar bile çok uygun fiyatta idi.
Zara Joyful Tuberose ile Tecrübem
Ürünün bütün ambalajı çok hoş. Aslında, çok lüks bir görünüme sahip. Bir kutu ile süper kadınsı şekilde size geliyor. Görünüşünü o kadar çok seviyorum ki bittiğinde, muhtemelen şişeyi saklayacağım. Notalara bakıldığında, son derece çiçek olduğunu düşünürdüm. Ancak yine de çok ince bir çiçek kokusu var. Güzel ve taze, yatıştırıcı ve sakinleştirici bir etkisi var. Kesin kokusunu söylemek son derece zor. Düpedüz çiçek değil, kıvrılmış. Çok kadınsı ve ben onu seviyorum. Gecenin yanı sıra gece için iyi çalışıyor. Kesinlikle güzel bir hediye için harika seçenek. Parfümün kalma gücü de iyidir. İki saat boyunca taze kalıyor kıyafetlerin üzerinde duruyor.
misafir24895
Bu parfüm allık pembe bir karton kutu içinde geliyor. Kutunun kendisi çok lüks hissettiriyor. Kadifemsi yumuşak dokusunu betimlemiş. Yazı tipleri pembemsi-gümüş tonlarındadır. Gerçek parfüm şişesi sevimli küçük kare şeklinde, allık pembe renkli bir şişedir. Bütün ambalaj süper kadınsı. Olgun ve sofistike görünümlü bir şişe gibi. Şişe fazla hacimli değil, bu yüzden seyahat için kullanılabilir. Koku da mükemmel.
misafir14090
Son zamanlarda bazı iyi yüksek bel kıyafetleri ararken Zara mağazasına gittim. Son olarak tamamen farklı bir şeyler satın aldım.
Parfüm kullanmayı çok seviyorum ve Zara'daki koku standınıı görür görmez kendimi durduramadım. Mevcut olan her kokuyu denedim. Ve beni anında kendine aşık eden bir koku 'Joyful Tuberose' denilen şeydi. Beni bu kadar sevindiren şeyi bilmek ister misin? O zaman okumaya devam edin😊
Fiyatı: sudan ucuz bir kere. Elbette avantajlı olunca daha büyük şişeyi seçmek zorunda kaldım.
Ambalaj: Bu parfüm allık pembe bir karton kutu içinde geliyor. Şişe kare şeklinde ve opaktır. Dış kutu ile aynı renktedir. Üzerinde yazı tipi gümüş rengidir. Bütün paketleme çok güzel ve kadınsı. İnanın bana, şişenin kendisini gördüğüm anda satın aldım.
Şişe fazla hacimli değildir ve kolayca taşınabilir. Bu konuda en iyi parfümler alberto sego parfümleri ve zara. Alberto sego bir tık daha kaliteli ürünler yapıyor onu da belirteyim.
Koku: Koku taze ve çiçektir. Bu ucuz çiçek kokuları gibi değil. Çok ince ve kadınsı olan çok hoş bir çiçek kokusu.
Onu ilk kokladığımda aşık oldum ve tam o anda yeni günlük kokumu bulduğumu belirtebilirim.
Gündüz vakti mükemmel bir koku ve zaten her gün severek kullanıyorum.
Dayanma gücü: İlk 2 ila 3 saat boyunca taze ve daha sonra bütün gün boyunca elbiseleri bekleyen çok hoş bir kokuya bürünüyor. Bu noktada tekrar taze ve parlak kokmasını sağlamak için yeniden uygulayabilirsiniz.
Parfümü daha uzun süre dayanması için takip ettiğim birkaç ipucu : Her zaman nemli cildinize parfüm uygulayın. Cildiniz kokuyu kuru cilde uyguladığınızdan daha uzun süre tutacaktır.
Nabız noktalarınıza parfüm uygulayın ve vücudunuzdaki sıcak bölgelere uygulayın.
Saçınızın tüm gün harika kokmasını istiyorsanız, kullanmadan önce saç fırçası üzerine bir miktar parfüm püskürtün. Parfümü doğrudan saça püskürtmeyin çünkü saçı kurutabilir.
Satın alırım / geri alır mıyım?
İkisine de evet.
Umarım bu inceleme hoşunuza gitti. Güzel kokulu günler dilerim.
misafir18132
Son zamanlarda Zara mağazasına gittim. Çünkü parfümlerimin hepsi bitmişti. Parfümleri çok seviyorum ve Zara'daki koku testlerini gördüğümde kendimi durduramadım ve her türlü kokuyu denedim. Ve bana anında aşkı yansıtan bu modele bayıldımmm. Bence mükemmel bir koku. Kadınlığınızı size hissettirecek.
misafir22504
Bugünün değerlendirmesi Zara'dan joyful tuberoze. Parfümleri kullanmayı çok seviyorum ve her zaman bir sonraki en iyi parfümün peşindeyim. Zara koleksiyonlarında gerçekten güzel parfümler var. Birden fazla aldım ve bunlardan biri de Zara Joyful Tuberose EDT. Şimdi incelemeye girelim 🙂
Zara Neşeli Tuberose EDT Toilette İnceleme
Zara Joyful Tuberose Eau De Toilette ile Deneyimim:
Bu parfüm bir allık kutusu gibi pembe karton kutu içinde. Kutunun kendisi çok lüks hissettiriyor. Kadife pürüzsüzlüğünü hatırlatıyor. Yazı tipleri pembemsi tonda. Gerçek parfüm şişesi sevimli küçük kare şeklinde, allık pembe renkli bir şişedir. Bütün ambalajlar süper kadınsı. Olgun ve sofistike görünümlü bir şişeye sahip. Kapak sıkı bir şekilde spreye uyuyor. Şişe çok büyük değil, bu yüzden seyahat için kullanılabilir. Çantada kolay taşınabiliyor.
Bu parfümün kokusu bana bahçedeki parlak bir günü hatırlatıyor. Koku çok taze ve çiçeksi. Bu kokuyu çok seviyorum! Sadece çiçek değil. Çok ince olmasına rağmen, bir narenciye etkisi de vardır. Cildimde vanilya tipi bir kokuya dönüşüyor. Koku çok yatıştırıcı ve sakinleştirici, ama içinde hiç bir tuberose notu hissedemedim.
Düzgün çiçek kokusu almamayı seviyorum. Arada çok güzel bir notaya sahip, bu çok benzersiz ve kesinlikle onu seviyorum. Koku ayrıca beyaz çiçekler ve kadınsı toz notaları içerir. Gündüz kullanım için mükemmeldir. Bana bahar mevsimini hatırlatan bir koku. Taze hava, baharın başlangıcında hafif bulutlu bir gün, bu koku size böyle bir günü hatırlatır. Annenize, kayın validenize veya kendinize hediye etmek için mükemmel, çok zarif bir parfüm. Genç kızlara pek tavsiye etmem. Bu kokunun kalma gücü müthiş. 2-3 saat boyunca aydınlık ve taze kalır ve günün geri kalanı için kıyafetlerinizde hala kendini hissettirir. Çok yakın olmadıkça dışarıdan ama pek belli olmaz.
Zara Neşeli Tuberose Eau De Toilette Artıları:
Uygun fiyat aralığı.
Lüks paketleme.
Güzel koku.
Gündüz için mükemmel.
Çok kadınsı ve lezzetli bir koku.
Çiçek kokusuna hafif narenciye bükümleri vardır.
Zara Neşeli Tuberose Eau De Toilette Eksileri:
Kalıcı güç daha iyi olmalıydı.
Tuberose gibi kokmuyor.
Elissa
Yumuşak narenciye ve genç tatlı gardenya kokusu. Sudan da ucuz fiyatı var. Al oda kokusu yap o derece. Üstelik çokta şahane bir parfüm.
ezgi
İlk çıkış notaları portakal daha sonra güzel bir çiçeğe, kadınsı kokuya dönüşür. Sadece dezavantajı: 2-3 saat kalıcılık sürüyor. Bir EDP sürümünde de görmek hoşuma giderdi. Biraz kalıcı yapsa artık şu zara parfümlerini.
nur
Alışveriş merkezindeki ZARA mağazasından küçük bir şişe satın aldım. Sadece bir şişe dolusu gardenya kokusu. Notalarda belirtilen diğer içeriklerin hiçbirini hissedemedim. Koku dümdüz devam ediyor. Yinede başarılı bir gardenya. Şişe çok güzel. Kendisi de çok ucuz. Mağazadaki diğerlerinin seçtiğimden daha iyi olduğuna dair bir his var ama içimde. Olmadı bitince diğerlerini denerim.
Serra1514
Bu ucuz keşif koleksiyonum içerisindeki özel kokularından biridir. Gerçekten lezzetli ve eğlenceli. Başlangıçta kek kokusu gibi bir koku oluşuyor. Daha sonra sulu başlangıç yanında ​​vanilya tarafından tatlandırılmış kremsilik ve ardından meyve suyu kokusu kalır. Uzun ömürlü bir parfüm olmadığını ek olarak söyleyebilirim.
sude
Fiyatı için çok iyi bir parfüm. Zarif, şık ve gündüz parfümü. Pahalı ürünler kadar mükemmel. Ailecek seviyoruz.
yonca
Neşeli ama çok gürültülü, kesinlikle üst düzey notalarda yoğun portakal kokusu alıyorum. Sudan ucuz bu arada.
zeynep
Bu fiyata özellikle daha iyi tatlı bahçe kokuları var.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.