Zara Impact Masculin Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Mandalina

Mandalina

Neroli

Neroli

Portakal

Portakal

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

79

20-60

2016

3357

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 84

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 40

SONBAHAR
kış

% 40

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 60

GÜNDÜZ
gece

% 40

GECE

Impact Masculin Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Impact Masculin parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir1724
Çok güzel kokuyor. Bir Prada Amber ve Versace Pour Homme kombinesine yakın olduğunu söyleyebilirim. Su notaları oldukça hızlı bir şekilde yok oluyor ve doğrusal kalan kremsi, vanilya benzeri bir sabun kokusu kendini belli ediyor. Kör alış yaptım ama memnunum.
misafir10592
9/10 koku güzelliği
8/10 uzun ömürlülük
8/10 fark edilirlik
3/10 ucuz şişe tasarımı
misafir5909
Zara'dan fantastik bir sürüm. Kaliteli bir koku. Bu usta parfümcü Alberto Morillas tarafından yapılmış ise zaten konu kapanmıştır. Yılın istenilen zamanında kullanılabilir bir zara modeli.
misafir26687
Yumuşak bir esinti gibi. Zara'dan en iyilerinden biri diyebilirim.
misafir28647
Bir Alberto Morillas eseri. Vesace pour Homme'nin kokusunu hatırlıyor. Güzel ve ucuz bir koku.
Zigott
Etkileyici ve erkeksi bir cazibe için narenciye ile sıcak orman içerikleri yanında, misk ile Akdeniz tazeliklerini hissedeceksiniz. Alberto Morillas deniliyor ise orada bir duracaksınız. Bu model basit Zara modellerinden değil ve saygıyı hakediyor. Kantaronlar, sandal ağacı ve misk ile zarif, nazik fakat aynı zamanda çok erkeksi bir koku. Düşünmeye gerek olmadan alın.
Taha
Zara'yı bana yakın olan en yakın alışveriş merkezinde yeniden açmaları gerekiyor. Bu parfümü yorumlara baktıktan sonra denemek istiyorum. Malesef bulunduğum şehirde maalesef Zara mağazası yok.
ferit
Farklı kadınların bu kokuyu koklamasını istedim. Bir nevi test ettirdim. Hepsi çok sevdi. Burnuma Versace'nin Pour Homme modelinin daha zengin bir versiyonu gibi kokuyor. Düşünmeyin alın.
Hercules
Klasik ve erkekler için hazırlanmış olan ilk erkek Zara kokusunun bence yeniden harmanlanıp sunulmuş hali. ZARA MAN modelinden bahsediyorum. Alberto Morillas bence çok üstün bir parfüm uzmanı.
MertG
Gerçekten çok güzel. Temiz, taze, sade ve erkeksi anahatlara sahip. Gerçekten hoş ve yumuşak bir parfüm. Taze neroli ve bazı narenciye bir grupla temiz misk ve sandal ağacı,... Kaliteli taze neroli ve toz ahşap, erkeksi ve zarif içeriği size hissettirecek. Yumuşak temiz bir koku ve yaz boyunca her bitmesi durumunda satın alacağım.
gokmen
Impact Masculin gerçekten özel bir koku. Alberto Morillas'ın isminden dolayı kontrol etmemi sağladı ve memnuniyetle karşıladım. Etkisi Masculin üstün iş geleneğini sürdürür. Parlak narenciye ile keskin başlangıca sahip. Birkaç saat sonra yumuşak çiçekler belirginleşiyor. Kadınlar tarafından da kullanılabilir bence.
ekrem
Koku çok iyi. Bir Prada Amber ve Versace Pour Homme modelinin birleşimine yakın olduğunu söyleyebilirim. Akustik notalar oldukça hızlı bir şekilde yok oluyor ve zaman boyunca kaybolmayan kremalı, vanilyalı, sabun kokusunu hissediliyor. Bence kokusu diğer Zara modellerine kıyasla oldukça eşsiz. Denemeden bile alabilirsiniz gözünüz kapalı.
Cuneytatinc
Bir Alberto Morillas yada Vesace Homme modeline aşırı derecede çok benziyor. Burnuma güveniyorum :D Fakat bu biraz daha yapay ve ona istinaden ucuz.
Ardasayin
İnanılmaz derecede ucuza sahip olduğum bir parfüm. Tamamen iddialı ve kokusu tazelik kokuyor. Performansı hakkında burada yorum yapmam zor çünkü kendimi bu parfümle yıkıyorum. Hava çok sıcak olmadığı sürece bahar veya yaz günleri için idealdir. Gece böyle
bir parfümle dışarı çıkılmasında tavsiye etmem. Kutusu resmen çöp ve kapak da biraz ucuz hissettiriyor. Geri kalan durumlarda bir sorun yok. Denemenizi isterim.


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.