Bergamot

Bergamot

Mandalina

Mandalina

Neroli

Neroli

Portakal

Portakal

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

79

20-60

2016

6768

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 79

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 50

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ
gündüz

% 63

GÜNDÜZ
gece

% 38

GECE
captcha
Buna benzeyen parfüm arıyorsanız kesinlikle öneririm

https://www.albertosego.com/alberto-sego-krm-erkek-parfum-kod-no-1024
Çok güzel kokuyor. Bir Prada Amber ve Versace Pour Homme kombinesine yakın olduğunu söyleyebilirim. Su notaları oldukça hızlı bir şekilde yok oluyor ve doğrusal kalan kremsi, vanilya benzeri bir sabun kokusu kendini belli ediyor. Kör alış yaptım ama memnunum.
9/10 koku güzelliği
8/10 uzun ömürlülük
8/10 fark edilirlik
3/10 ucuz şişe tasarımı
Zara'dan fantastik bir sürüm. Kaliteli bir koku. Bu usta parfümcü Alberto Morillas tarafından yapılmış ise zaten konu kapanmıştır. Yılın istenilen zamanında kullanılabilir bir zara modeli.
Yumuşak bir esinti gibi. Zara'dan en iyilerinden biri diyebilirim.
Bir Alberto Morillas eseri. Vesace pour Homme'nin kokusunu hatırlıyor. Güzel ve ucuz bir koku.
Etkileyici ve erkeksi bir cazibe için narenciye ile sıcak orman içerikleri yanında, misk ile Akdeniz tazeliklerini hissedeceksiniz. Alberto Morillas deniliyor ise orada bir duracaksınız. Bu model basit Zara modellerinden değil ve saygıyı hakediyor. Kantaronlar, sandal ağacı ve misk ile zarif, nazik fakat aynı zamanda çok erkeksi bir koku. Düşünmeye gerek olmadan alın.
Zara'yı bana yakın olan en yakın alışveriş merkezinde yeniden açmaları gerekiyor. Bu parfümü yorumlara baktıktan sonra denemek istiyorum. Malesef bulunduğum şehirde maalesef Zara mağazası yok.
Farklı kadınların bu kokuyu koklamasını istedim. Bir nevi test ettirdim. Hepsi çok sevdi. Burnuma Versace'nin Pour Homme modelinin daha zengin bir versiyonu gibi kokuyor. Düşünmeyin alın.
Klasik ve erkekler için hazırlanmış olan ilk erkek Zara kokusunun bence yeniden harmanlanıp sunulmuş hali. ZARA MAN modelinden bahsediyorum. Alberto Morillas bence çok üstün bir parfüm uzmanı.
Gerçekten çok güzel. Temiz, taze, sade ve erkeksi anahatlara sahip. Gerçekten hoş ve yumuşak bir parfüm. Taze neroli ve bazı narenciye bir grupla temiz misk ve sandal ağacı,... Kaliteli taze neroli ve toz ahşap, erkeksi ve zarif içeriği size hissettirecek. Yumuşak temiz bir koku ve yaz boyunca her bitmesi durumunda satın alacağım.
Impact Masculin gerçekten özel bir koku. Alberto Morillas'ın isminden dolayı kontrol etmemi sağladı ve memnuniyetle karşıladım. Etkisi Masculin üstün iş geleneğini sürdürür. Parlak narenciye ile keskin başlangıca sahip. Birkaç saat sonra yumuşak çiçekler belirginleşiyor. Kadınlar tarafından da kullanılabilir bence.
Koku çok iyi. Bir Prada Amber ve Versace Pour Homme modelinin birleşimine yakın olduğunu söyleyebilirim. Akustik notalar oldukça hızlı bir şekilde yok oluyor ve zaman boyunca kaybolmayan kremalı, vanilyalı, sabun kokusunu hissediliyor. Bence kokusu diğer Zara modellerine kıyasla oldukça eşsiz. Denemeden bile alabilirsiniz gözünüz kapalı.
Bir Alberto Morillas yada Vesace Homme modeline aşırı derecede çok benziyor. Burnuma güveniyorum :D Fakat bu biraz daha yapay ve ona istinaden ucuz.
İnanılmaz derecede ucuza sahip olduğum bir parfüm. Tamamen iddialı ve kokusu tazelik kokuyor. Performansı hakkında burada yorum yapmam zor çünkü kendimi bu parfümle yıkıyorum. Hava çok sıcak olmadığı sürece bahar veya yaz günleri için idealdir. Gece böyle
bir parfümle dışarı çıkılmasında tavsiye etmem. Kutusu resmen çöp ve kapak da biraz ucuz hissettiriyor. Geri kalan durumlarda bir sorun yok. Denemenizi isterim.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm