Sedir

Sedir

Sümbül

Sümbül

Elma

Elma

Su Sümbülü

Su Sümbülü

Bambu

Bambu

Gül

Gül

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 37

orta nota oranı
Orta Nota

% 37

alt nota oranı
Alt Nota

% 26

80

18-45

2016

9980

kalıcılık

% 65

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 25

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 75

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 38

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 50

SONBAHAR
kış

% 13

KIŞ
gündüz

% 63

GÜNDÜZ
gece

% 38

GECE
captcha
arkadaşlar bu üründen kat kat daha performanslı ve aynı koku

https://www.albertosego.com/alberto-sego-lght-bayan-parfum-kod-no-1086

kesinlikle öneririm zaten bu firma taş gibi ürünler yapıyor. Fiyatta çok uygun ve çok kaliteli.. denemenizde fayda var.
Ben çok sevdim.Severekte kullanıyordum.Fakat sıkma başlığı bozuldu yarısı kaldı.Bu yüzden kullanmıyorum. Benim gibi ağır kokulara alerjisi olan insanlar için ideal bir koku
Bu çok az kalıcı ve buna çok benzeyen daha kalıcı ve güzel bir parfüm önerim var alberto sego parfümün 1086 modeli
Zara'ya olan saplantım sadece kıyafetleriyle ve ayakkabılarıyla sınırlı değil. Geçenlerde oradan 'Beni Unutma' adlı yeni bir parfüm aldım . Şişe güzel soluk mavi tonu ve pastel tonu tamamen bahar çığlığı atıyor. Bu özel koku bir mücevherdir. Dolce
Zara mağazasında hiç testerı yoktu bu modelin ve pakette direk aldım. Tatlı ve taze bir denge. Yaz mevsimi geldiğinde kullanılacak bir koku. Onu ​​seviyorum :) Sizde seversiniz.
Çok makul para karşılığı için alınabilecek en güzel kokulardan biri. Kıyafetler üzerinde tercih ederim ve cildim üzerinde kullanmıyorum. Kuruma esnasında terli ekşime kokusu gibi bir şeyler oluyor. Dolabıma da sıkıyorum ve her yer aşırı ferah hissi ile kaplı.
Çok güzel bir meyveli çiçek. Çoğunlukla taze çiçek notalarını hissedebiliyorum. Gündelik bir koku.
Güzel ve taze. Hafif, canlı ve tatlı. Büyüleyici sümbül, ahşap, sevimli yeşil bambu ve pürüzsüz kremsi misk ile yumuşak ve narin güle sahip. Bu çok hoş. Taze yeşil bambu kokusunu çok seviyorum. O kadar yumuşak ve etli. Gerçekten çok iyi süren güzel bir parfüm. Bende yaklaşık 8-10 saat kalıcılığı sürüyor ve etrafımdakiler tarafından çok beğeniliyor. Herkes bana her zaman ne kadar güzel koktuğumu söyler. Bu güzel parfümle çok mutluyum ve bence şişe cennet gibi.
Bu kokunun Dolce gabbanadan farklı olduğunu düşünüyorum. Bu edt daha yumuşak ve biraz tatlı. Ayrıca çok taze değil. Günlük aktiviteler için çok uygun olmayan uzun ömre sahip değil.
Herkes light blue ya benziyor demiş ama sanmıyorum. İnsanların neden benzerlikler bulduklarını anlayamıyorum. Burnuma, çok yeşil ve taze Calvin Klein Truth kokuyor benziyor. Şu an benim en sevdiğim Zara kokularının güzel ve temiz bir haldeki versiyonu bu model. Günlük kullanım için ideal, her yerde giyilecek kadar güvenli. Sadece güzel.
Sadece şişeyi kokladım ve almaya karar verdim. Ferahlatıcı, ekşi / tatlı, yeşil elma kokuyor. Gündüz / günlük koku olarak bunu gerçekten çok uzun süre kullanabilirim. Giysilerime çok fazla püskürtüyorum çünkü hemen gidiyor. Bir saat içinde kayboluyor.
Açık mavi olan dolce gabbana parfümü ile aynıdır. İkisini de bileklerime püskürttüm ve farkı anlayamadım.
Bu parfüm erkek arkadaşımın sevdiği tek parfüm. Light Blue model Dolce Gabbana'ya tapıyor ama çok pahalı. Bu onun resmen çakması. Aynı kkuyor ve yazlık bir parfüm.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm