Zara Forget Me Not Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Sedir

Sedir

Sümbül

Sümbül

Elma

Elma

Su Sümbülü

Su Sümbülü

Bambu

Bambu

Gül

Gül

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 37

orta nota oranı
Orta Nota

% 37

alt nota oranı
Alt Nota

% 26

80

18-45

2016

6196

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 63

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 60

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 80

GÜNDÜZ
gece

% 20

GECE

Forget Me Not Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Forget Me Not parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir201
arkadaşlar bu üründen kat kat daha performanslı ve aynı koku

https://www.albertosego.com/alberto-sego-lght-bayan-parfum-kod-no-1086

kesinlikle öneririm zaten bu firma taş gibi ürünler yapıyor. Fiyatta çok uygun ve çok kaliteli.. denemenizde fayda var.
misafir23347
Ben çok sevdim.Severekte kullanıyordum.Fakat sıkma başlığı bozuldu yarısı kaldı.Bu yüzden kullanmıyorum. Benim gibi ağır kokulara alerjisi olan insanlar için ideal bir koku
misafir3496
Bu çok az kalıcı ve buna çok benzeyen daha kalıcı ve güzel bir parfüm önerim var alberto sego parfümün lght modeli
misafir4669
Zara'ya olan saplantım sadece kıyafetleriyle ve ayakkabılarıyla sınırlı değil. Geçenlerde oradan 'Beni Unutma' adlı yeni bir parfüm aldım . Şişe güzel soluk mavi tonu ve pastel tonu tamamen bahar çığlığı atıyor. Bu özel koku bir mücevherdir. Dolce
Rojdaeser
Zara mağazasında hiç testerı yoktu bu modelin ve pakette direk aldım. Tatlı ve taze bir denge. Yaz mevsimi geldiğinde kullanılacak bir koku. Onu ​​seviyorum :) Sizde seversiniz.
Monolyahanim
Çok makul para karşılığı için alınabilecek en güzel kokulardan biri. Kıyafetler üzerinde tercih ederim ve cildim üzerinde kullanmıyorum. Kuruma esnasında terli ekşime kokusu gibi bir şeyler oluyor. Dolabıma da sıkıyorum ve her yer aşırı ferah hissi ile kaplı.
hatice
Çok güzel bir meyveli çiçek. Çoğunlukla taze çiçek notalarını hissedebiliyorum. Gündelik bir koku.
halime
Güzel ve taze. Hafif, canlı ve tatlı. Büyüleyici sümbül, ahşap, sevimli yeşil bambu ve pürüzsüz kremsi misk ile yumuşak ve narin güle sahip. Bu çok hoş. Taze yeşil bambu kokusunu çok seviyorum. O kadar yumuşak ve etli. Gerçekten çok iyi süren güzel bir parfüm. Bende yaklaşık 8-10 saat kalıcılığı sürüyor ve etrafımdakiler tarafından çok beğeniliyor. Herkes bana her zaman ne kadar güzel koktuğumu söyler. Bu güzel parfümle çok mutluyum ve bence şişe cennet gibi.
feriha
Bu kokunun Dolce gabbanadan farklı olduğunu düşünüyorum. Bu edt daha yumuşak ve biraz tatlı. Ayrıca çok taze değil. Günlük aktiviteler için çok uygun olmayan uzun ömre sahip değil.
hlya41
Herkes light blue ya benziyor demiş ama sanmıyorum. İnsanların neden benzerlikler bulduklarını anlayamıyorum. Burnuma, çok yeşil ve taze Calvin Klein Truth kokuyor benziyor. Şu an benim en sevdiğim Zara kokularının güzel ve temiz bir haldeki versiyonu bu model. Günlük kullanım için ideal, her yerde giyilecek kadar güvenli. Sadece güzel.
feriha
Sadece şişeyi kokladım ve almaya karar verdim. Ferahlatıcı, ekşi / tatlı, yeşil elma kokuyor. Gündüz / günlük koku olarak bunu gerçekten çok uzun süre kullanabilirim. Giysilerime çok fazla püskürtüyorum çünkü hemen gidiyor. Bir saat içinde kayboluyor.
duygu
Açık mavi olan dolce gabbana parfümü ile aynıdır. İkisini de bileklerime püskürttüm ve farkı anlayamadım.
ayseyildiz
Bu parfüm erkek arkadaşımın sevdiği tek parfüm. Light Blue model Dolce Gabbana'ya tapıyor ama çok pahalı. Bu onun resmen çakması. Aynı kkuyor ve yazlık bir parfüm.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.