Zara Dandelion Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Şeftali

Şeftali

Manolya

Manolya

Yasemin

Yasemin

Vanilya

Vanilya

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Esmer şeker

Esmer şeker

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

77

20-60

2017

4351

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 59

KALICILIK
farkedilirlik

% 64

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 40

SONBAHAR
kış

% 60

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 80

GÜNDÜZ
gece

% 20

GECE

Dandelion Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Dandelion parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir6786
https://www.albertosego.com/alberto-sego-dkny-bayan-parfum-kod-no-1084
arkadaşlar bu aynı koku hatta daha kalıcı ve farkedilir fiyatı da çok uygun deneyin derim.
misafir11263
Bu üründen niye bulamıyorum ya
misafir15991
Ürün satışı durduruldu mu hiçbir yerde bulamıyorum.
misafir23070
Çok kalıcı.. Rahatlatıcı.
Nrc
Bu parfüm çok güzel kokuyor. Bunun çok ucuz olduğuna inanamıyorum. Hem aileden hem de yabancılardan çok fazla övgü aldım. Umarım Zara bunu asla üretmeyi bırakmaz. Böyle kokan benzer bir parfüm bilen var mı ya da bu kokuyu size hatırlatan. ?
gulsahyh2924
Kremalı, tatlı. Kokunun temsil ettiği kelime : Aşk Aşk Aşk
iremcanta
Yaban mersini gibi kokuyor, lezzetli :D Çok parfüm bilgim yok ama ben sevdim.
Emine
OOOOOoo bence mükemmel ya. Bu olumsuz yorumlarda neyin nesi? Meyveli vanilya, kesinlikle lezzetli. Bu çok kadınsı ve herhangi bir yaş grubuna bağlı kalmadan her bayan kullanabilir. Ben çok sevdim.
Ebsa
Benim tenime hiç adapte değil. Çoğunlukla ucuz plastik kokusu alıyorum. Sanırım deri kimyası ihtiva ediyor. Plastik o kokuyu göz ardı edersem, yumuşak, tatlı, hatmi kokusu alıyorum. Şeftali de çok belirgindir. Fazla sandal ağacı ve çiçek almıyorum. Hatmi kokularından hoşlanıyorsanız bu kesinlikle sizin için. Benim için değil. Kalıcılık berbat ayrıca.
Begum
Dandelion modeli, oryantal çiçek kategorisine dahil olduğunu belirtebilirim. Karahindiba seven herkesten şimdiden özür dilerim ama bana çok ucuz kokuyor. Fiyatına kesinlikle değmez. Ne yazık ki bu benim ilk denediğim Zara parfümlerimden biriydi ve markaya antipati oluşturmuştu. En azından diğer modelleri deneyene kadar.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.