Zara Caramelos Artesanos en Barcelona Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Ahududu

Ahududu

Şakayık

Şakayık

Sandal ağacı

Sandal ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 90

orta nota oranı
Orta Nota

% 5

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

76

20-60

2017

2655

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 75

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 40

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 40

GÜNDÜZ
gece

% 60

GECE

Caramelos Artesanos en Barcelona Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Caramelos Artesanos en Barcelona parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir21810
Kız kardeşim bunu kapalı kutuda hediye almıştım. Kendisinin çok hassas bir burnu var. Bu yüzden onun fikrine değer veriyorum ve hep beraber alışverişe giderken ona parfüm aldırırım. Kendisi bunu çok sevdi ve bir bu kokuya bağımlı kaldı. Bu kokuda sadece 3 nota olduğuna inanamıyorum. Daha karmaşık kokuyor ama notalar çok iyi karıştırılmış. Şişenin sadeliği sizi aldatmasın, gerçekten çok iyi.
misafir2213
Kararsız kaldım. Kendi türünde kötü değil ve ahududu çok canlı ama bu kokuları hep her yerde bulunabilen kokulardan sayıyorum. Kötü bir koku değil asla ama sıkıldım.
misafir27868
Hediye olarak gelmişti. Genellikle tatlı parfümlerden kaçarım bu yüzden ilk kez kokladığımda içinde vanilya olduğunu düşündüm. Kokunun vücudumun kimyasına yerleşmesine izin verdim. Ve sonra sonuca vardım : O kadar da kötü değil. Vanilyalı ama çok tatlı değil. Meyveli, temiz ve taze bir tatlı. Bu kokuyu tarif edeyim : Mutlu ve rüya gibi bir koku.


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.