Karabiber

Karabiber

Lavanta

Lavanta

Kehribar

Kehribar

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

76

20-55

2016

7460

kalıcılık

% 75

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 63

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 13

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 13

SONBAHAR
kış

% 50

KIŞ
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE
captcha
Bu kokmuyor bile resmen bunun yerine aynı koku alberto sego enigma alın kokunun keyfini yaşayın. Sanki zara enigmayı klonlamış gibi. Kesinlikle memnun kalacaksınız.
Kabul ediyorum, Dior Sauvage hakkında aynısı diye düşündüğümde bu Zara kokusunu benzetmiştim yorumlarda da görünce desteklenmiş oldu. Yaygın bir koku ama çok kötü değil. Ben beğeniyorum.
Dior Sauvage'ın güzel bir kopyası. Performansı iyidir. Aquatic - Mind ile birlikte satın alırsanız sudan ucuza geliyordu. Kampanya vardı umarım devam ediyordur.
"ZARA'dan bir parça daha! ucuz Sauvage! :S yine mi başka bir model aklımıza gelecekti ZARA ?
Yani bunu Sauvage'a oldukça benzeten arkadaşlara % 100 katılıyorum. Ondan daha az güçlü bir koku ister misiniz? Bu daha ucuz ancak tartışmasız bir şekilde sauvage her türlü tabi ki bunu tokatlar. Fiyatına değer.
Sauvage modeline çok benzettim. Son derece benzer ancak biraz daha az zengin ve derin. Sauvage'ı daima koleksiyonumda bulundururum. Fakat Aromatic Future kullanmaktan da gayet mutluyum. Bu çok iyi bir kopya. İnanın Zara markasının çoğu modeli bence ünlü modellerin kopyası. Özellikle bayan modeller için söylüyorum. Ama yine de saygın bir marka..
Kötü bir parfüm olmadığını belirtmek isterim. Hafif ve böylece enteresan bir şekilde erkeksi. İyi giyimli erkeklere özel ve bence gece için yapılmış bir ürün.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm