Zara Aromatic Future Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Karabiber

Karabiber

Lavanta

Lavanta

Kehribar

Kehribar

Vetiver

Vetiver

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

76

20-55

2016

3981

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 77

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 40

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 20

GÜNDÜZ
gece

% 80

GECE

Aromatic Future Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Aromatic Future parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir14561
Bu kokmuyor bile resmen bunun yerine aynı koku alberto sego enigma alın kokunun keyfini yaşayın. Sanki zara enigmayı klonlamış gibi. Kesinlikle memnun kalacaksınız.
misafir28211
Kabul ediyorum, Dior Sauvage hakkında aynısı diye düşündüğümde bu Zara kokusunu benzetmiştim yorumlarda da görünce desteklenmiş oldu. Yaygın bir koku ama çok kötü değil. Ben beğeniyorum.
misafir6579
Dior Sauvage'ın güzel bir kopyası. Performansı iyidir. Aquatic - Mind ile birlikte satın alırsanız sudan ucuza geliyordu. Kampanya vardı umarım devam ediyordur.
efessi
"ZARA'dan bir parça daha! ucuz Sauvage! :S yine mi başka bir model aklımıza gelecekti ZARA ?
Frtylmz88
Yani bunu Sauvage'a oldukça benzeten arkadaşlara % 100 katılıyorum. Ondan daha az güçlü bir koku ister misiniz? Bu daha ucuz ancak tartışmasız bir şekilde sauvage her türlü tabi ki bunu tokatlar. Fiyatına değer.
Burakdonmez
Sauvage modeline çok benzettim. Son derece benzer ancak biraz daha az zengin ve derin. Sauvage'ı daima koleksiyonumda bulundururum. Fakat Aromatic Future kullanmaktan da gayet mutluyum. Bu çok iyi bir kopya. İnanın Zara markasının çoğu modeli bence ünlü modellerin kopyası. Özellikle bayan modeller için söylüyorum. Ama yine de saygın bir marka..
berat
Kötü bir parfüm olmadığını belirtmek isterim. Hafif ve böylece enteresan bir şekilde erkeksi. İyi giyimli erkeklere özel ve bence gece için yapılmış bir ürün.


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.