Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Zara Aquatic Mind Erkek Parfüm

Zara tarafından üretilen Aquatic Mind, erkekler için aromatik bir koku. Bu yeni bir koku. Aquatic Mind, 2016 yılında piyasaya çıktı. Parfümde deniz notaları ve aromalı baharatlar bulunuyor.

Üst Nota
Deniz suyu

Deniz suyu

Orta Nota
Deniz kabukları

Deniz kabukları

Alt Nota
Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Zara Aquatic Mind Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Zara Aquatic Mind Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 77 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 65 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
77%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
65%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
33%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
67%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
56%
GECE
GECE
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
25%
Alt Nota
25%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
33%
YAZ
YAZ
33%
SONBAHAR
SONBAHAR
22%
KIŞ
KIŞ
11%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-55 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 77
4923 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Zara Aquatic Mind Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
56 Puan Aldı

Zara Aquatic Mind Erkek Parfüm Yorumları

Hafif, temiz bir yaz kokusu. Çok keyifli. Bana Davidoff Cool Water modelini hatırlıyor ancak bundan emin olmak için onları aynı anda test etmek zorunda kalmam gerekiyor. Yine de önemli olan Zara'nın bu kokusunun gerçekten zevkli olduğu. Bunu tavsiye ederim. Ucuz ya da sentetik kokmaz ve giysilerinizi de spreylerseniz (daha büyük bir farkındalığa sahip olmak için), insanlar fark ederek ve kokunun tadını çıkarırken başınızı döndürürsünüz. Bu tarz kokularda en sevdiğim >Alberto sego enigma / davidoff cool water / Armani Code Turquoise
Acqua di Gio'nun güzel bir klonu. Performansı fena değil ve iyidir. Dior Sauvage'ın güzel bir klonu olan Aromatic Future ile birlikte bir paket satın alırsanız sadece çok cüzi paralara güzel kokular elde etmiş olursunuz ama ben bunun yerine alberto sego enigma modelini alıyorum. Hepsini tokatlar. Ucuzda..
Kız arkadaşım muz gibi kokuyorsun dedi :D Güzel mi peki diye sordum... Gerisini yazmıyorum.
Hafifçe temiz bir yaz kokusu. Çok keyifli!!! Bana Davidoff u hatırlatıyor. Gerçekten bu konuda emin olmak için onları aynı anda test etmem gerektiğini de belirtmem gerekir. Bununla birlikte önemli olan Zara'nın bu kokusunun gerçekten eğlenceli olması. Kesinlikle tavsiye ederim. Hem ucuz hem kaliteli zara kokusu. (Zara kokularını pek sevmem normalde)
Aşırıya kaçmış kavun çok tatlı hale getirmiş. Yanmış karamelin ipuçları, bunun bir yaz kokusu olduğunu düşünmek için gereksiz.
Creed Irish modeline Aquatic Mind kurumaya yakınken çok benziyor. Gerçekten çok iyi ustalaşmış bir EDP. Saygı görülecek bir ömre sahiptir. Tebrikler Zara.
Evet, burnum kesinlikle çalışmıyor bu yorumlara bakınca. Çoğunluğun belirttiği gibi sonuç alamıyorum, bu kesin. Ortalama ömrü, yaklaşık 4/5 saat ve farkedilirlik te öyle abartıldığı gibi değil.
Ne diyeceğimi bilmiyorum. Her şeyden önce Aquatic Mindin muhteşem bir koku olduğunu söylemeliyim. İlk izlenimim harikaydı! Uzun ömürlü ve 6 saattir üzerimde etkisinin sürdüğünü düşünüyorum. Kızlar tarafından iltifat aldığımı da belirtebilirim.
Kusursuz parfüm! Söylemem gereken tek şey bu. Burada gözden geçirmek için fazla değil Çok tatlı başlar, ama zamanda zaman geçtiğinde çok tatlı değildir ve aynı zamanda da baharatlıdır. Gerçekten hoşlanmadığım bir şey. Uzun ömür şaşırtıcı derecede iyi! 7 saat veya daha fazla. Farkedilirliğe söylenecek hiç bir söz yok.
İnanılmaz benzersiz tatlı kokusu süper. Çok güçlü değil ve çok uzun süren bir içeriği yok. Zara'nın iyi kokularından biri, elinizde bulundurmaya değer.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER