Deniz suyu

Deniz suyu

Deniz kabukları

Deniz kabukları

Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

77

18-55

2016

4009

kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 65

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 38

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 63

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 38

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 13

KIŞ
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE
captcha
Hafif, temiz bir yaz kokusu. Çok keyifli. Bana Davidoff Cool Water modelini hatırlıyor ancak bundan emin olmak için onları aynı anda test etmek zorunda kalmam gerekiyor. Yine de önemli olan Zara'nın bu kokusunun gerçekten zevkli olduğu. Bunu tavsiye ederim. Ucuz ya da sentetik kokmaz ve giysilerinizi de spreylerseniz (daha büyük bir farkındalığa sahip olmak için), insanlar fark ederek ve kokunun tadını çıkarırken başınızı döndürürsünüz. Bu tarz kokularda en sevdiğim >Alberto sego enigma / davidoff cool water / Armani Code Turquoise
Acqua di Gio'nun güzel bir klonu. Performansı fena değil ve iyidir. Dior Sauvage'ın güzel bir klonu olan Aromatic Future ile birlikte bir paket satın alırsanız sadece çok cüzi paralara güzel kokular elde etmiş olursunuz ama ben bunun yerine alberto sego enigma modelini alıyorum. Hepsini tokatlar. Ucuzda..
Kız arkadaşım muz gibi kokuyorsun dedi :D Güzel mi peki diye sordum... Gerisini yazmıyorum.
Hafifçe temiz bir yaz kokusu. Çok keyifli!!! Bana Davidoff u hatırlatıyor. Gerçekten bu konuda emin olmak için onları aynı anda test etmem gerektiğini de belirtmem gerekir. Bununla birlikte önemli olan Zara'nın bu kokusunun gerçekten eğlenceli olması. Kesinlikle tavsiye ederim. Hem ucuz hem kaliteli zara kokusu. (Zara kokularını pek sevmem normalde)
Aşırıya kaçmış kavun çok tatlı hale getirmiş. Yanmış karamelin ipuçları, bunun bir yaz kokusu olduğunu düşünmek için gereksiz.
Creed Irish modeline Aquatic Mind kurumaya yakınken çok benziyor. Gerçekten çok iyi ustalaşmış bir EDP. Saygı görülecek bir ömre sahiptir. Tebrikler Zara.
Evet, burnum kesinlikle çalışmıyor bu yorumlara bakınca. Çoğunluğun belirttiği gibi sonuç alamıyorum, bu kesin. Ortalama ömrü, yaklaşık 4/5 saat ve farkedilirlik te öyle abartıldığı gibi değil.
Ne diyeceğimi bilmiyorum. Her şeyden önce Aquatic Mindin muhteşem bir koku olduğunu söylemeliyim. İlk izlenimim harikaydı! Uzun ömürlü ve 6 saattir üzerimde etkisinin sürdüğünü düşünüyorum. Kızlar tarafından iltifat aldığımı da belirtebilirim.
Kusursuz parfüm! Söylemem gereken tek şey bu. Burada gözden geçirmek için fazla değil Çok tatlı başlar, ama zamanda zaman geçtiğinde çok tatlı değildir ve aynı zamanda da baharatlıdır. Gerçekten hoşlanmadığım bir şey. Uzun ömür şaşırtıcı derecede iyi! 7 saat veya daha fazla. Farkedilirliğe söylenecek hiç bir söz yok.
İnanılmaz benzersiz tatlı kokusu süper. Çok güçlü değil ve çok uzun süren bir içeriği yok. Zara'nın iyi kokularından biri, elinizde bulundurmaya değer.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm