Zara Aquatic Mind Erkek Parfüm
en iyi açık parfüm
Deniz suyu

Deniz suyu

Deniz kabukları

Deniz kabukları

Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

77

18-55

2016

2494

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 86

KALICILIK
farkedilirlik

% 60

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 20

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 80

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 60

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 60

GÜNDÜZ
gece

% 40

GECE

Aquatic Mind Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Aquatic Mind parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir24813
Hafif, temiz bir yaz kokusu. Çok keyifli. Bana Davidoff Cool Water modelini hatırlıyor ancak bundan emin olmak için onları aynı anda test etmek zorunda kalmam gerekiyor. Yine de önemli olan Zara'nın bu kokusunun gerçekten zevkli olduğu. Bunu tavsiye ederim. Ucuz ya da sentetik kokmaz ve giysilerinizi de spreylerseniz (daha büyük bir farkındalığa sahip olmak için), insanlar fark ederek ve kokunun tadını çıkarırken başınızı döndürürsünüz. Bu tarz kokularda en sevdiğim >Alberto sego enigma / davidoff cool water / Armani Code Turquoise
misafir13852
Acqua di Gio'nun güzel bir klonu. Performansı fena değil ve iyidir. Dior Sauvage'ın güzel bir klonu olan Aromatic Future ile birlikte bir paket satın alırsanız sadece çok cüzi paralara güzel kokular elde etmiş olursunuz ama ben bunun yerine alberto sego enigma modelini alıyorum. Hepsini tokatlar. Ucuzda..
dursun
Kız arkadaşım muz gibi kokuyorsun dedi :D Güzel mi peki diye sordum... Gerisini yazmıyorum.
purhannn
Hafifçe temiz bir yaz kokusu. Çok keyifli!!! Bana Davidoff u hatırlatıyor. Gerçekten bu konuda emin olmak için onları aynı anda test etmem gerektiğini de belirtmem gerekir. Bununla birlikte önemli olan Zara'nın bu kokusunun gerçekten eğlenceli olması. Kesinlikle tavsiye ederim. Hem ucuz hem kaliteli zara kokusu. (Zara kokularını pek sevmem normalde)
Tekin21332
Aşırıya kaçmış kavun çok tatlı hale getirmiş. Yanmış karamelin ipuçları, bunun bir yaz kokusu olduğunu düşünmek için gereksiz.
zakir
Creed Irish modeline Aquatic Mind kurumaya yakınken çok benziyor. Gerçekten çok iyi ustalaşmış bir EDP. Saygı görülecek bir ömre sahiptir. Tebrikler Zara.
snnsmsk29
Evet, burnum kesinlikle çalışmıyor bu yorumlara bakınca. Çoğunluğun belirttiği gibi sonuç alamıyorum, bu kesin. Ortalama ömrü, yaklaşık 4/5 saat ve farkedilirlik te öyle abartıldığı gibi değil.
enesello
Ne diyeceğimi bilmiyorum. Her şeyden önce Aquatic Mindin muhteşem bir koku olduğunu söylemeliyim. İlk izlenimim harikaydı! Uzun ömürlü ve 6 saattir üzerimde etkisinin sürdüğünü düşünüyorum. Kızlar tarafından iltifat aldığımı da belirtebilirim.
hamza
Kusursuz parfüm! Söylemem gereken tek şey bu. Burada gözden geçirmek için fazla değil Çok tatlı başlar, ama zamanda zaman geçtiğinde çok tatlı değildir ve aynı zamanda da baharatlıdır. Gerçekten hoşlanmadığım bir şey. Uzun ömür şaşırtıcı derecede iyi! 7 saat veya daha fazla. Farkedilirliğe söylenecek hiç bir söz yok.
alican
İnanılmaz benzersiz tatlı kokusu süper. Çok güçlü değil ve çok uzun süren bir içeriği yok. Zara'nın iyi kokularından biri, elinizde bulundurmaya değer.


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.