Zara 04 Pure Selection Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Gardenya

Gardenya

Manolya

Manolya

Sarmaşık

Sarmaşık

Yasemin

Yasemin

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Müge

Müge

Benzoin

Benzoin

Ambroxan

Ambroxan

Orris kökü

Orris kökü

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 19

alt nota oranı
Alt Nota

% 16

74

18-45

2017

3197

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 79

KALICILIK
farkedilirlik

% 53

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 40

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 40

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 80

GÜNDÜZ
gece

% 20

GECE

04 Pure Selection Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, 04 Pure Selection parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir7077
Merhaba artık üretilmiyormuş. Muadilini bilen var mı yoruma yazsa ?
admin
Pure Selection Bayan Parfümünü erkek bir birey olarak size anlatmamı isterseniz, zara mağazasında yaptığım testin sonucu olarak kalıcılık ve farkedilirlik performansının çok düşük olduğu ve manolya ile sarmaşık notalarının belirgin halde olduğu bir parfüm ile karşılaşacağınızı belirtebilirim. Hafif kokuları seven bayanlar için ideal ama yapay olarak adlandırabileceğim bir koku. Bence denemeye bile değmeyecek bir ürün.
Milkyway
Bahar mevsimi için hazırlanmış ve gerçekten güzel görünüyor! Mağazada test ettim ve eve geldim. Sanırım yeniden mağazaya gideceğim.
77Kerdem77
Çok güzel! Hafif, yeni yükselen bir parfüm. Ben aşırı derecede hafif kokuları kullanmaktan yanayım. Size farkedilirliği az gibi gelebilir ama önemli olan güzel kokmak değil mi? herkesin hissedebileceği kokular değilde kendimi temiz ve güzel kokulu hissetmeden yanayım. Zara'nın kokularının çoğunda olduğu gibi uzun süre dayanamayacakları veya iyi farkedilirliği olmadığı için oldukça serbestçe püskürtüyorum. Bu çok temiz bir koku. Kesinlikle bir tane daha herhalde alacağım gibi görünüyor.
durdane
Kokmuyor arkadaşlar. Alıp paranızı heba etmeyin lütfen.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.