Badem

Badem

Kestane

Kestane

Karamel

Karamel

Vanilya

Vanilya

Sedir

Sedir

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 43

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 17

72

18-50

2017

4477

kalıcılık

% 63

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 13

YAZ
sonbahar

% 50

SONBAHAR
kış

% 38

KIŞ
gündüz

% 63

GÜNDÜZ
gece

% 38

GECE
captcha
Almak istiyorum fakat mağaza ve internette bulamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz lütfen. Teşekkürler
Doğu gurme kategorisinde yer alıyor. Oryantal tatlılık, hafif balzamik yarı tonlar ve ahşap nüanslar içerir. Bazda vanilya, sedir ve misk notalarını hissettirir. Kompozisyonun kalbi tatlı karamel modülasyonlarından oluşur. Üst akor, bademin bir tonunu ve oldukça nadir bir parfüm notasını kullanır. Yani kestaneyi. Kestane ağaçlarının dünyada yaygın olmasına ve meyvelerinin son derece ilginç aromatik özelliklere sahip olmasına rağmen, bu nota ile parfüm bulmak genellikle çok zor. Zara en azından bu haksızlığı biraz düzelmiş ve şık parfümünün tadını çıkarmasını önerir. Enteresan bir parfüm. Denemelisiniz. Şişe zaten kestane özü rengine dayalı renk seçilerek yapılmış olabilir (sadece tahmin)
Buradaki notalardan hariç tamamen tatlı vanilya kokusu alıyorum.
"Güzel bir koku ama şampuan veya köpük gibi bir saç ürüne benzer kokuyor. Biraz tozlu evet. Özellikle herhangi bir nota tespit edemedim. Sadece sentetik kokuyor. fark edilme ve uzun ömürlülük gerçekten kötü. Denemeye bile değmez.
Kokladım ve tanımlanamayan meyveler koktuğunu belirtebilirim. Sonra da çok güçlü çiçekler, gardenya, misk ve diğerlerini hissedeceksiniz. Limon ya da kiraz kokusunu hiç almıyorum. En dikkat çeken nota sandal ağacıdır. Sıcak kokulu ve eski moda el sabunu gibi kokulu ve iyi bir şekilde değil sınırda yürüyor. Ancak kuruma sonrası, özellikle de elbiselerinize ya da yastığınıza kalan o harika koku gerçekten güzel.
Güzel bir koku ama şampuan veya köpük gibi bir saç ürününden daha çok etkili kokuyor. Biraz tozlu evet. Özellikle herhangi bir nota tespit edemiyorum. Sadece sentetik kokuyor. Kalıcılık ve uzun ömürlülük gerçekten kötü.
Buradaki piramit farklı sanırım. Piramit derken nota içeriklerinden bahsediyorum. Ama bu sitedeki daha uygun gibi duruyor. Firmanın web sitesinden notlar: Meyveli - Çiçekli Limon - Frenk üzümü - Sulu Meyveler - Bergamot - Gardenya - Yasemin - Kiraz - Misk - Sandal Ağacı - Kehribar - Vanilya. Havada, tanımlanamayan meyveler kokuyor. Devam edince, önce alkolü, sonra da çok güçlü çiçek, gardenya, misk, ormanları koklayabilirsin. Limon ya da kiraz kokusu hiç almıyorum. En dikkat çeken not sandal ağacıdır. Sıcak kokulu ve eski moda el sabunu gibi kokulu ve iyi bir şekilde harmanlanmış. Koku kuruyunca harika bir hal alıyor. Yastığıma işlemiş resmen.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm