Zara 03 Caipirissima Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Badem

Badem

Kestane

Kestane

Karamel

Karamel

Vanilya

Vanilya

Sedir

Sedir

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 43

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 17

72

18-50

2017

3335

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 40

SONBAHAR
kış

% 60

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 60

GÜNDÜZ
gece

% 40

GECE

03 Caipirissima Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, 03 Caipirissima parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir1312
Almak istiyorum fakat mağaza ve internette bulamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz lütfen. Teşekkürler
misafir8773
Doğu gurme kategorisinde yer alıyor. Oryantal tatlılık, hafif balzamik yarı tonlar ve ahşap nüanslar içerir. Bazda vanilya, sedir ve misk notalarını hissettirir. Kompozisyonun kalbi tatlı karamel modülasyonlarından oluşur. Üst akor, bademin bir tonunu ve oldukça nadir bir parfüm notasını kullanır. Yani kestaneyi. Kestane ağaçlarının dünyada yaygın olmasına ve meyvelerinin son derece ilginç aromatik özelliklere sahip olmasına rağmen, bu nota ile parfüm bulmak genellikle çok zor. Zara en azından bu haksızlığı biraz düzelmiş ve şık parfümünün tadını çıkarmasını önerir. Enteresan bir parfüm. Denemelisiniz. Şişe zaten kestane özü rengine dayalı renk seçilerek yapılmış olabilir (sadece tahmin)
halime
Buradaki notalardan hariç tamamen tatlı vanilya kokusu alıyorum.
derya
"Güzel bir koku ama şampuan veya köpük gibi bir saç ürüne benzer kokuyor. Biraz tozlu evet. Özellikle herhangi bir nota tespit edemedim. Sadece sentetik kokuyor. fark edilme ve uzun ömürlülük gerçekten kötü. Denemeye bile değmez.
boncuk
Kokladım ve tanımlanamayan meyveler koktuğunu belirtebilirim. Sonra da çok güçlü çiçekler, gardenya, misk ve diğerlerini hissedeceksiniz. Limon ya da kiraz kokusunu hiç almıyorum. En dikkat çeken nota sandal ağacıdır. Sıcak kokulu ve eski moda el sabunu gibi kokulu ve iyi bir şekilde değil sınırda yürüyor. Ancak kuruma sonrası, özellikle de elbiselerinize ya da yastığınıza kalan o harika koku gerçekten güzel.
durdane
Güzel bir koku ama şampuan veya köpük gibi bir saç ürününden daha çok etkili kokuyor. Biraz tozlu evet. Özellikle herhangi bir nota tespit edemiyorum. Sadece sentetik kokuyor. Kalıcılık ve uzun ömürlülük gerçekten kötü.
feriha
Buradaki piramit farklı sanırım. Piramit derken nota içeriklerinden bahsediyorum. Ama bu sitedeki daha uygun gibi duruyor. Firmanın web sitesinden notlar: Meyveli - Çiçekli Limon - Frenk üzümü - Sulu Meyveler - Bergamot - Gardenya - Yasemin - Kiraz - Misk - Sandal Ağacı - Kehribar - Vanilya. Havada, tanımlanamayan meyveler kokuyor. Devam edince, önce alkolü, sonra da çok güçlü çiçek, gardenya, misk, ormanları koklayabilirsin. Limon ya da kiraz kokusu hiç almıyorum. En dikkat çeken not sandal ağacıdır. Sıcak kokulu ve eski moda el sabunu gibi kokulu ve iyi bir şekilde harmanlanmış. Koku kuruyunca harika bir hal alıyor. Yastığıma işlemiş resmen.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.