Zara 02 Sweet Vanilla Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Limon

Limon

Siyah frenk üzümü yaprağı

Siyah frenk üzümü yaprağı

Sulu meyveler

Sulu meyveler

Bergamot

Bergamot

Gardenya

Gardenya

Yasemin

Yasemin

Erik

Erik

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

76

18-50

2017

3725

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 64

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 60

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 40

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 40

GÜNDÜZ
gece

% 60

GECE

02 Sweet Vanilla Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, 02 Sweet Vanilla parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir6684
alberto sego psn modeli bundan daha güzel bir koku ve benzer.. Performansı daha iyi diye düşünüyorum
misafir28075
Her zaman tam anlamıyla çok tatlı gibi kokan bir parfümü seven biriyim. Binlerce kez aldığım diğer favori parfümüm: Body Shop'un Çilekli, Vanilya ve Mango lu parfümleri, Victoria Secret'in dream body. Buna istinaden herkes bana “Neden kokun her zaman çok tatlı?” sorularını soruyor. Çünkü bu tarz kokuları seviyorum. Zara - 02 Sweet Vanilla modeli de aynı bu tarz bir parfüm. Tatlı ve vanilyalı kokuları seviyorsanız deneyin.
nur
Lezzetli vanilya notası sayesinde olsa gerek, uzun ömürlü ve etkileyici.
pelina
Cildimde valentina poudre gibi kokuyor, belki toz halinde değil ama çok benzer. Üstelik ucuz.
guler
Harika uzun ömürlü, tatlı ve gizemli, harika bir ekonomi dostu :D Diğer meyveli parfümlerle her türlü yarışır ve kazanır.
Fulya
Bu parfümün etken notaları hakkında biraz daha detaylı araştırma yaparak almanızı söyleyebilirim.
ceyda
Notaların doğru olduğunu sanmıyorum. Zara web sitesine göre karamel, öğütülmüş badem, karamelize kestane, vanilya, sedir ve misk var. Ve o notalara katılıyorum. İlk notalar yani çıkış notaları çok ucuz, sentetik kokulu. Ama ... yarım saat beklerseniz, en güzel, tatlı, kremalı ve çatlak gourmand parfümünüz sizlerin karşısında. Vanilya ve karamel en baskın notalardır. Gerçekten vanilya / karamel ile kestane ve badem kombinasyonundan hoşlanıyorum. Sedir ve misk de bulunabilir, bu da kokuyu biraz derinleştirir. Güzel, eşsiz bir gurmand parfüm ve çok ucuz. Kalıcılık ömür oldukça iyidir. 6 saat gibi tende kalıyor. Hypnotic posionu hatırlatıyor, ancak daha tatlı bir versiyonu ve uzun ömürlü.
zeynep
Prada Candy, Valentina Poudré ve her biri arasında taze ve temiz karamelli bir vanilya, biraz da pudra! Yeni bağımlılık parfümüm. Odunsu, vanilyalı özel bir koku bence. Çok hoş ve bence bağımlılık yapıcı.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.