Zara 01 Magic Onsen Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Sedir

Sedir

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 38

orta nota oranı
Orta Nota

% 32

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

77

18-45

2017

2712

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 83

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 40

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 20

GÜNDÜZ
gece

% 80

GECE

01 Magic Onsen Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, 01 Magic Onsen parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
kadriye
Tüm parfümlere kıyasla, bu çiçek dokunuşlu sıradan, ucuz bir meyveli parfüm. Kötü değil ama parfümlerde çok fazla tecrübesi olan bir firmanın en alt kategorilerde sıralanabileceği bir ürün. Hiç özel bir şey değil.
songul
Başlangıçta güzel, sabunlu, beyaz misk ve daha sonra yumuşak, nazik, şefkatli bir tatlılık kokusu haline gelir. Çok çok iyi
Monolyahanim
Parfümün adı aynı şekilde parfümün etkisini anlatıyor. Çok sakin, huzurlu, yatıştırıcı. Genel olarak hoş ama kalıcı değil. Bu konuda çalışma yapsalar süper parfüm.
Fulya
Mükemmel günlük parfüm. Taze, meyvemsi ve aşırı boğucu değil. Ne yazık ki çok uzun kalmıyor... eni rahat hissettiriyor :) Erkek arkadaşımda beğeniyor.
Ysmngls
Kesinlikle bir yaz kokusu. Tatlı ve havadar. Yaz boyunca kullanmayı çok seviyorum! :) Hızlı bir şekilde buharlaşıyor ve çok uzun ömürlü değil ama parasına değer.
alican
Sauvage'ı hor gören biri olarak, deniz ve yaz gibi koktuğum için çok mutluyum. 4 sprey kullanırsanız en azından cildiniz üzerinde yaklaşık 5 ila 6 saat boyunca kalıyor. Hoş bir kokusu var ve bence kesin deneyiniz. Harika yaz parfümü.
77Kerdem77
"Ben parfüm hakkında mükemmel değerlendirmeleri okuduktan aylar önce Alien aldım. Daha büyük bir boyuta karar vermeden önce yaygın olan bir seyahat spreyi satın aldım. Yaptığım için minnettarım. Açılışı ve sonunu sevmeme rağmen, şarkının ortası beni rahatsız ediyor. Büyüleyici bulmamın yaklaşık 30 dakikasında bir not var. Şimdi aile üyelerine kapalı notanın kokusunu alıp alamadıklarını sordum ve bu yüzden yapamadım, bu yüzden vücudumun kimyasıyla zayıf bir şekilde karışan parfüm de değil. Keşke o notun ne olduğunu anlayabilseydim ama yapamam. Daha önce hiç koklamadım ve Jasmine Sambac, Cashmere ve Sweet Amber Accord'un notlarını okuduğumda, bu üç kişiden hiçbirini rahatsız etmiyorum. Neyse ki bu koku çok uzun sürmez ve birkaç saat içinde, bir kez daha hoş bir koku. Alien’deki kurumu gerçekten çok seviyorum. Eskiden farklı. Benim için sevindirici olan, bu konuda bir nebze de olsa kuru bir tatlıyla kurudu. Bunu hem gündüz hem de gece giyilebilen harika bir kış kokusu olarak görüyorum. Diyorum ki, kışın daha koyu kokulardan hoşlanıyorum ve onları çiçeklerden daha çok yönlü buluyorum. Alien, kokunun sınırını zorladığımı hissetmeden önce altı saat kadar sürer. Sanırım dört ila beş saat boyunca, özellikle akşam için bunu takıyorsanız, onu yenilemek daha iyi olurdu. Alien’in bazı kısımlarını gerçekten hoş bulurken, kendimi başka bir şişe kokusu aldığımı görmüyorum."
77Kerdem77
"En sevdiğim kokularımdan biri! Genellikle, yoğun ve güçlü olan parfümlere çekiyorum ama bu çok yumuşak ve şehvetli ki bana '' pillowtalk '' aşamasını hatırlatıyor. Her neyse, ne yazık ki benim için, bu hiç kimsenin cildime deli bir şekilde yakın durmasına izin vermez, burnumu bileğime tutsam bile kokusunu alabiliyorum. Ayrıca 30mL için çok pahalı .... Güncelleme: Her zamankinden daha iyi! Sonunda kendimi bu güzelliğin pahalı küçük şişesini almaya ikna ettim. İlk birkaç kez denediğimde olduğundan çok daha uzun sürdüğünü fark ettiğimden, satın aldığımdan memnunum. Kesinlikle tüm zamanların en iyi 10 favs!"
77Kerdem77
"Bu çok güzel! Hafif, yeni yükselen bir parfüm. Zara'nın kokularının çoğunda olduğu gibi uzun süre dayanamayacakları veya iyi projeleri olmadığı için oldukça serbestçe püskürtüyorum. Bu çok temiz bir koku ve Body Fantasies Signature Sweet Primrose Öpücüğüne benzer (ki bu veri tabanında bulamıyorum). Kesinlikle bir tane daha herhalde alacağım."
ezgi
Bu çok saçma bir parfüm. Baş ağrımı ayağa kaldırdı. Değişik çiçekler ve ılık su karışımı gibi kokuyor. İğrenç bir oda spreyi olarak bile kullanamazsınız. Yanından bile geçmeyiniz. Kapalı kutuda aldanıp aldım ve çok pişmanım. Mükemmel kokuları var zaranın ama bu modeline denk gelmekte benim şansım.
gonca
Su almak istiyorsanız buyrun alın. Bunca yıldır parfüm deneyimimin içerisindeki en berbat bile diyemeyeceğim çünkü kokmuyor. Farkedilirlik resmen 0
ezgi
Bu çok saçma bir parfüm. Baş ağrımı ayağa kaldırdı. Değişik çiçekler ve ılık su karışımı gibi kokuyor. İğrenç bir oda spreyi olarak bile kullanamazsınız. Yanından bile geçmeyiniz. Kapalı kutuda aldanıp aldım ve çok pişmanım. Mükemmel kokuları var zaranın ama bu modeline denk gelmekte benim şansım.
gonca
Su almak istiyorsanız buyrun alın. Bunca yıldır parfüm deneyimimin içerisindeki en berbat bile diyemeyeceğim çünkü kokmuyor. Farkedilirlik resmen 0

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.